REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Doskonały spot wyborczy Sebastiana Wierzbickiego

 Tajniak100

25.10.2014 03:10

Powiem Wam szczerze, że jak obejrzałem ten spot to nie mogłem wyjść z podziwu. Insty majstersztyk. Mega dobra robota. Panie Sebastianie. Bardzo dobra robota :)
Zachęcam wszystkich do obejrzenia :)
http://youtu.be/Pv8qkjUc-Yo

# Marysia

25.10.2014 09:57

Ależ nachalna (auto)propaganda.
Ja stawiam na Walczaka.

# Pękal

25.10.2014 12:05

Nie widze tutaj żadnej propagandy. Ten spot jest serio dobry bez względu na to kto z jakiej opcji jest. Nie głosuje na lewice ale spot mi się podoba.

REKLAMA

# gość

25.10.2014 12:55

Czerwony Kapturek jest osobą zawsze radosną, uśmiechniętą, miłą, pomocną. Jest blondynką o niebieskich oczach. Dba o babcię, można zaryzykować twierdzenie, że zadba o wszystkie babcie i inne osoby w podeszłym wieku. Pomaga każdemu będącemu w potrzebie. Jest społecznikiem udzielającym się z pełnym zaangażowaniem zupełnie bezinteresownie. Idealistka. Oprócz tych cudownych zalet ma również wady jak każdy. Jest naiwna i łatwowierna, ufna każdemu. Raz wykorzystana pamięta przykre doświadczenie, korzysta z niego i drugi raz tego samego błędu unika.
To jest bardzo dobry i wspaniały kandydat na radnego daleko przebijający swoim prawym charakterem "starych wyjadaczy".

# brykiet

25.10.2014 21:47

bardzo mi się podoba to co Wierzbicki prezentuje sobą od samego początku tej jakże długiej kampanii

# bartłomiej

25.10.2014 21:52

Wierzbicki nie przypadkiem znaczął kampanię tak wcześnie! On niesie za sobą prawdziwą zmianę dla Warszawy i buduje dla nas prawdziwą przyszłość

REKLAMA

# gwsk

25.10.2014 21:55

zastanawiam się jak widząc kandydaturę sebastiana wierzbickiego można głosować dalej na HGW?

# gość

25.10.2014 21:59

o widzę, że zaczeła się litania chwalebna na rzecz Wierzbickiego! i powiem tak, o ile byłem spcetyczny o tyle teraz muszę powiedzieć, ze brawo! tak to powinno wyglądać, wierzbicki to świetny kandydat!

# tv11111

25.10.2014 22:07

hehe litania to dobre określenie :D dość śmieszne ;) ale faktycznie Wierzibcki jest człowiekiem naprawdę wartym głosu i uwagi wyborców

REKLAMA

# gość

25.10.2014 22:35

Im więcej "szumu" wokół kandydata tym mniej poparcia dla niego.

# Mickey

26.10.2014 02:11

Nie zgodzę się z Tobą #gość. Zamieszanie wokół Wierzbickiego nie wynika z tego, że ktoś nagle stwierdził że zrobi celebryte z kandydata SLD. Wynika z tego co ten facet sobą reprezentuje. Nie jestem jeszcze prezydentem a już zmieńia Warszawę.

# Makowskimak

26.10.2014 03:07

Serio fajny ten spot! Gratuluje Syna!

REKLAMA

# meteo

26.10.2014 13:19

z dużej chmury...

# Nick

31.10.2014 13:00

To fakt bardzo dobry jest ten jego, spot zreszta nie tylko ten. Cały czas sie przyglądam co robi Wierzbicki i ma kampanie najlepszą ze wszytkich. Brawo!

# ZIOMBEL

31.10.2014 13:02

Wszystkie pomysły i wizje Wierzbickiego są podparte zawsze merytoryką. Nigdy nie rzuca tanich populistycznych haseł jak Sasin czy Guział typu od jutra nowe moeszkańia i darmowe autobusy.

REKLAMA

# afsf

31.10.2014 13:46

czym ten post różni się od pozostałych?
Podła, chamska, kłamliwa działalność młodzieżówki SLD, bo wątpię, żeby tego posta wsadził wierzbicki.
Czy wy myślicie, że ludzie są tak durni, że dadzą sięn a to nabrać?

# Marysia

31.10.2014 20:27

#afsf napisał(a) 31.10.2014 13:46
Czy wy myślicie, że ludzie są tak durni, że dadzą sięn a to nabrać?
Tajniak100, Pękal, brykiet, bartłomiej, gość-z-25.10.2014.-g.21.59, tv11111, Mickey, Makowskimak, Nick i ZIOMBEL jako prawdopodobnie jedna osoba w wielu wydaniach tak właśnie myśli.
Podobbnie jak niejaka Joanna z ramienia PO, która podobną kampanię co do swojej osoby na tym forum przeprowadziła.
Ja stawiam na Walczaka.

# gość

22.11.2014 09:30

Walczył o fotel prezydenta, nie został nawet radnym.
Sebastian Wierzbicki nie dostał się do Rady Warszawy.
"Doskonały" spot kierowany do syna w niczym nie pomógł.
Syn również.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA