REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 basik

19.11.2014 07:44

Gratuluję.
Szkoda że nowy dyrektor pokazuje władzę nie tu gdzie powinien.

# ada

19.11.2014 14:54

Ja się pytam jak to jest że Mamro nie ma możliwości przeprowadzania prób.
Chcemy więcej Mamro i Comety w BOKu, aby był trzymał poziom kulturalny w dzielnicy.
Bo zapraszają jakiegoś cezika, ciekawe czy w ogole BOKowi zwrocila sie ta pseudokulturalna inwestycja.
Swoją drogą fajnie jakby BOK prezentował publicznie wykonany budżet z podziałem na przychody i koszty z każdego przedsięwzięcia i byśmy zobaczyli ile co kosztuje. W końcu to idzie z naszych, podatników, pieniędzy. A skoro tak to BOK musi trzymać poziom wyznaczonej misji.

# aktorka CoMety

20.11.2014 11:26

W imieniu CoMety gratulujemy naszym kolegom z zespołu KTM :)
PS. Przestańcie tak narzekać na tą jedną próbę w tygodniu, my tak działamy od ponad 8 lat :)

REKLAMA

# daria

22.11.2014 17:13

A kim jest pan Reszka? Jak odnosi takie sukcesy na "najlepszych" polskich festiwalach teatralnych, to może niech go przygarnie do siebie Teatr Nowy, Studio, TR. Mam lepszy pomysł! Niech pan reżyser otworzy własny teatr.

# daria

22.11.2014 17:25

Ps. haszada. Jak łatwo się domyślić, impreza cezika była biletowana, więc przyniosła dochód (byłam - było genialnie), a mamro jest niebiletowane, czyli ani złotówka ze spektakli nie wchodzi do kasy ośrodka.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy