REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

08.10.2016 00:47 #brum
Oregano ma fajne, smaczne duże pizze ale kiepski ser. DaGrasso to porażka, bardzo długo się czeka i nie za specjalnie, Dominium słaba pizza, odpychający lokal. Telepizza sieciówka ale smaczna i promocje. Jak Oregano zmieni ser to będę częściej bywał. DaGrasso skreśliłem z listy odwiedzanych miejsc.
12.10.2016 18:40 #Olunia
A Savona? Wg mnie niezła...
16.10.2016 15:30 #Pizzolub
A Girasoli, uważam, że bardzo dobra, na głowę bije Da Grasso, Telepizzę, Dominium
18.10.2016 11:22 #Crab2
Oregano najlepsze
01.11.2016 16:55 #papciochmiel
Ja w legionowie pizzę zawsze zamawiam z telepizzy. Nie wiem czemu ludzie tak narzekają, mi bardzo smakuje
02.01.2017 17:42 #melka
Chcę spróbować pizzy z innej pizzerii. Lubię eksperymentować. Czy ktoś z Was jadł pizzę z partypizza.pl/pizzeria/sosnowiec/ ?
03.02.2017 11:00 #uska
Jaką pizzę tam oferują? Czy mają menu podobnego do tego z partypizza.pl/pizzeria/sosnowiec?Czy pizza jest smaczna?
05.02.2017 20:35 #brum
#melka napisał(a) 02.01.2017 17:42

Chcę spróbować pizzy z innej pizzerii. Lubię eksperymentować. Czy ktoś z Was jadł pizzę z partypizza.pl/pizzeria/sosnowiec/ ?
KRYPTOREKLAMA !!!!!!
05.02.2017 20:54 Gokoszer
Dzięki za opcje!
13.04.2017 17:45 #kolis
Znacie jakąś sensowną pizzerię we Wrocławiu? Jedliście może pizzę z partypizza.pl ?
14.04.2017 10:07 #janek33
tak jadłem pizze z partypizza, potem tydzień spędziłem w toalecie
23.10.2017 23:12 #jagoda
Polecam Restaurację Biesiadowo. Pizza przepyszna; podobne zdanie mają także moi Znajomi miejscowi, spoza miasta oraz zza granicy. Pizza- niebo w gębie !
30.10.2017 07:03 #Laura
Ciekawe artykuł, chociaż za pizzą aż tak nie przepadam, ale może się przydac.

A tak moją ulubioną restauracją jest od dłuższego czasu Bar&Restauracja Bubbles tylko, że to na Placu Piłsudskiego.
30.10.2017 09:00 #wataszka
Po wizycie w Bar&Restauracja Bubbles miałem sranieee przez trzy dni, Nikomu nie polecam
09.11.2017 15:41 Agni91
A ja ostatnio byłam u mamy w rodzinnych stronach i w sumie Pizza Valdiego bardzo mi przypasowała
09.11.2017 15:43 #swiniakrakowska
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

23/1208 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Dzień dobry Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się realizacją mebli. Nasze meble wykonywane są na indywidualne zamówienie. Do każdego zamówienia możemy wykonać projekt i wizualizacje. Do produkcji używamy: płyt laminowanych, fornirów, drewna, płyt mdf na nasze meble dajmy 24 miesiące gwarancji, a na niektóre okucia, które stosujemy producent daje nawet dożywotnią gwarancje. Zadzwoń, zapytaj -wyjaśnimy, doradzimy i pomożemy zaprojektować meble które będą praktyczne, funkcjonalne, dopasowane do indywidualnych wymagań i zarazem nie powtarzalne. Zapraszamy na naszą stronę http://WWW.meblenazamowienie.com Kontakt : Tel. 691 709 760 biuro@meblenazamowienie.com

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Kupię mieszkanie
 Zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie