REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dobry fryzjer

# babushka

15.06.2003 16:54

Wiem,że temat fryzjera był tu już poruszany,ale ja zapytam o Wasze opinie jeszcze raz.Czy ktoś zna dobrego(niedrogiego) fryzjera w naszej okolicy,Który specjalizuje się w krótkich fryzurach?SZczególnie podkreślam w krótkich,bo zauważyłam,że wielu fryzjerów ma swój określony repertuar fryzur,które robi swietnie,ale z innymi ma już kłopot.Chodzi mi o krótką postrzępioną fryzurę typu Kasia Kowalska,lub ta ciemna dziewczyna z Tatu.Jeśli któraś z kobitek na tym forum taką fryzurę w okolicy robiła i jest zadowolona,niech się odezwie.Serdecznie pozdrawiam

# Dorota od Michasia

15.06.2003 22:30

Moja sąsiadka poszła początkowo do "Ewy" na Książkową (ja tam chodzę i jestem bardzo zadowolona, ale nie są tani - krótkie włosy 36, średnie 42 PLN), ale nie była zachwycona i "poprawiła" na Myśliborskiej obok poczty - jest zadowolona z efektu (potwierdzam)

# ika

16.06.2003 07:06

Witam.Mogę polecić salon fryzjerski przy Odkrytej na przeciwko Ciołkosza.Byłam tam niedawno i jestem zadowolona z fryzurki (właśnie króciutka, postrzępiona )i zapłaciłam 30 PLN.
Byłam tam po raz pierwszy , ale na pewno nie ostatni:).
Pozdrawiam i polecam ika.

REKLAMA

# małgorzata

24.06.2003 23:50

Ja chodzę do salonu Krys-Lok na Światowida to ten fryzjer naprzeciewko bazarku i niebieskiego słonia.Są rewelacyjni!! I nie maja wygórowanych cen, takie przecietne jak dla każdej z nas.A do tego jak myją chłopaki głowy - masaż i mycie w jednym. Polecam.

# iak9

10.04.2019 13:30

Ja od dawna chodzę do salonu www.mlsalon.pl i chwalę sobie bardzo ich usługi

# wwl ssie

12.04.2019 09:01

spokojnie obejdziesz się bez tej szma.tławej reklamy i g....nej firmy

REKLAMA

 Pani Wiosna

24.05.2019 22:47

Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA