REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

DO RR

# VIKING

17.06.2003 07:54

SKORO JESTEŚ TAKI WSZECHMOCNY, ŻE ZAŁATWISZ ZA PÓL ROKU TESCO. A JUŻ UTOPIŁEŚ HISTORYKA W MORZU ŚLINY, TO ZRÓB COŚ DLA LUDZI I ZAŁATW DLA MICHASIA MIEJSCE W BIAŁOLĘCKIM PRZEDSZKOLU...

# Vladymir

18.06.2003 00:13

Dzięki, Vikingu za szczerą chęc pomocy, ale na łapówkę do przedszkola na Strumykowej to nawet RR przy jego wysokiej diecie radnego nie stać. Michaś bez laski i łapówki pójdzie do przedszkola przy Dworcu Zachodnim, a że to godzina jazdy autobusem i dziecko sie wymęczy ? A kogo to dzisiaj obchodzi ? Mam chęc porzucenia pracy i przeistoczenia sie w bezrobotnego nurka grzebiącego w śmieciach w poszukiwaniu aluminiowych puszek po piwie, aby tylko nie tuczyć moją pensją radnych i całego samorządu odpowiedzialnego za ten stan rzeczy, ale trwoga o pełne brzuszki Michasia i Mikołaja na taki krok mi nie pozwalają... Więc RR i inni przeżuwacze tego paśnika, spijcie spokojnie, tych 10.000 PLN nieopodatkowanego dochodu nikt wam nie zabierze.

# Rozsądek

18.06.2003 21:35

RR chyba mocno ci sie dostało ? Chyba zasluzenie, wiec sie nie zdziw. To moje zdanie na ten temat - rozsadne wg mnie.

REKLAMA

# RR

27.06.2003 14:03

Jeżeli dieta radnego wynosi 10.000 zł, to na łapówkę za przyjęcie do przedszkola RR-a na pewno byłoby stać gdyby był radnym.
No bo ile może wynosić łapówka za przedszkole państwowe (czesne 300 zł), skoro czesne w prywatnym wynosi ok. 500 zł.
Dzis jestem ostatni dzień w pracy. Wyjeżdzam do Stanów, ale bede odwiedzał forum.

# Vladymir

30.06.2003 00:22

2000 lub 3000 PLN, to giełda z piaskownicy od matek, ktore zapłaciły.

# NN

02.07.2003 11:16

Poczytajcie sobie oświadczenia majątkowe radnych (dostępne na stronie dzielnicy). Dieta 1700, ale lektura czasem pouczająca.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA