REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ku przestrodze !!!

# marek

02.03.2003 11:40

Przeczytajcie ku przestrodze: ubezpieczyłem auto w LINK4 ciesząc sie ze tanio i bezproblemowo, wszystko przesłali jak trzeba, pech chciał że po miesiącu na totalnej ślizgawce na moście Grota nie wyhamowałem i wjechałem gosciowi w tył (ledwo stłukłem mu światło) ale za to sobie rozwaliłem nieźle przód.Nie wiem jak idzie gościowi z moją polisą OC ale jak zobaczył że to firma link 4 to od razu wezwał policję (i tak by pewnie przyjechała)Za to ja bujam sie z nimi ponad ustawowy czas na wypłatę i nic, to znaczy najpierw powiedzieli ze przekroczyłem prędkość i mi utną 30% (nie wiem czy policja badała prdkość ale przecież było ślisko i wszyscy jechali wolno) a potem że jeszxcze 30 % zabiorą bo przekroczuyłem linie ciągłą a na moście jest tak beznadzoiejnie oznakowane że nie sposób to zrobić. Jak to usłyszałem to myślałem że rozniose całe to centrum telefoniczne i panienki niekumate. Bujam sie z nimi dalej i wierzcie mi nie odpuszcze... mam zamiar napisac do rzecznika praw ubezpieczonych.
marek z nowodworskiej.

# znawca

02.03.2003 12:17

Wyrwij chwasty!!!

# JS

02.03.2003 15:32

Kumpel opowiadał podobne herezje z tą firmą i ciężko z takimi walczyć, ale życzę powodzenia.

REKLAMA

# JM

03.03.2003 07:21

Jeszcze nie spotkałam kierowcy, który przyznałby się do własnej winy przyczyny wypadku, stłuczki. Zawsze winny inny albo okoliczności; może należało zwolnić i nie wyprzedzać
Joania

# PIOTR

03.03.2003 09:51

jesli dobrze zrozumiałem przestrogę to niechodziło markowi o przyznanie się do winy, tylko o szanse otrzymania odszkodowania za które zapłacił.
Ja tą firmę znam ze stanów, ubezpieczali wszystko po niskich cenach, nabili sobie portfel, ale jak przyszło po jakimś czasie wypłacać odszkodowania to się rozłożyli i mają prawie w każdym sądzie stanowym po kilkaset spraw.
Oby się nie powtórzyło u nas.

 siesiu

03.03.2003 10:32

Marek masz u mnie piwo. Chciałem się ubezpieczyć w tej firmie. jeszcze raz dzięki.

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

03.03.2003 15:20

Marek, napisz tylko czy duża była różnica w cenie ubezpieczenia pomiędzy Link4 a jakąś normalną firmą ubezpieczeniową. Inaczej mówiąc czy warto było zaryzykować. I trzymaj się w walce o swoje.

# zwyro

03.03.2003 15:31

to dobrze że zajrzałem na tę stronę bo byłem o krok od ubezpieczenia się w tej firmie. co prawda z innymi też są problemy ale link 4 chyba jest liderem wśród kanciarzy. przecierz to nawet wstyd mieś u nich OC bo szkoda tego któremy wyrządzimy szkodę :) jak on biedny tą kasę odzyska ???

 książkowa

03.03.2003 16:13

zadzwoniłam do link4 w sprawie ubezpieczenia, co prawda mieli zadzwonić bo prosiłam o kontakt, ale się nie doczekałam. nie dość, że gość wyciągnął wszystkie moje dane (łacznie z wykształceniem) na pytanie po co, powiedział, że ma to wpływ na wysokośc składki to i tak nic z tego. po półgodzinnej rozmowie zapytał się czy mam jakieś zabezpieczenia, na info, że mam stwierdził, że są nie wystarczające i da mi telefon do warszatu gdzie mi zamontują autoalarm, w warcie i w pzu moja blokada skrzyni biegów wystarcza. no to ubezpieczyłam sobie w polonii za pół stawki linka i mam problem z głowy, jak sobie pomyślę co by mnie czekało gdybym miała ten autoalarm, ojoj, mogę tylko współczuć markowi i życzyć powodzenia. jeszcze słowko: wyciągnięcie odszkodowania z Allianz graniczy z cudem, czeka się po kilka miesięcy

REKLAMA

# marek

04.03.2003 12:29

Między WARTĄ a Link4 to (+ - ) 550 PLN , ale teraz zapłacił bym nawet i 1000 PLN, że by miec to co mi się należy.

 książkowa

04.03.2003 16:25

marek,
miałam ubezpieczenie w warta, za 2 lata bezszkodowej jazdy moja składka na dzień dzisiejszy to 3060 zł, w polonii 1400, nie to, że reklamuję jakieś towarzystwo, ale po co przepłacać??

# Ubezpieczenia P.M.

04.03.2003 19:56

Witamy wszystkich forumowiczów! Faktem jest, że zawrzało w światku ubezpieczeniowym wraz z pojawieniem się na rynku firmy link4. Nasza agencja stara się służyc pomocą w interpretacji warunków ogólnych, w związku z tym chcielibysmy zaprosić Marka z wszystkimi dokumentami (polisa, OWU) do naszej agencji (forum nie jest miejscem na reklamę - adres i strona www usuniete przez administratora).

REKLAMA

# a cat

04.03.2003 22:01

Znów admistrator szaleje, ale my reklamiarze się nie dajemy. Jeśli ktoś ma problemy ze szczurami, myszami , to jestem do dyspozycji... ROBIĘ TO EKOLOGICZNIE.

# Duśka

05.03.2003 01:03

Cała sprawa leży nie w tym, za ile się ubezpieczacie, a na ile się ubezpiezacie i jakie są szanse na to, żeby mieć jak najlepsze warunki odszkodowania. Każda dobra forma ubezpieczeniowa wie, że i z Salomon z próżnego nie naleje. Nie można dać 10 zł a oczekiwać super odszkodowania. Takie firmy szybko plajtują, bo im nie starcza na wypłaty. W tzw. ogólnych warunkach ubezpieczeń, do których firma ma obowiązek się stosować, są zawarte wszystkie niuanse. Trzeba to sobie wziąć do domu zanim się ubezpieczycie i dokładnie przeczytać, a potem zażądać dokładnych wyliczeń. Jak się to ma do zawierania umów przez telefon??? Wiem, bo pracowałam na terenie Białołęki jako ubezpieczyciel przez przeszło dwa lata i żaden mój klient nie narzekał na nierzetelną informację. Ani żaden potem, w razie potrzeby skorzystania z wypłaty, na sposób likwidacji szkody. Musicie przed zawarciem ubezpieczenia wszystko wiedzieć, a nie tylko cieszyć się, że zaoszczędziliście 500 zł. Bądźcie mądrzy przed szkodą, Polacy. Duśka

# jarek

05.03.2003 11:56

Dobrze mówisz Duśka, ale firma Link.... (że by nie było reklamy ) nie daje takiej szansy zapoznania się z warunkami, dopiero jak otworzysz kopertę a przed tym zapłacisz to dopiero wtedy zobaczysz warunki . A ja dzięki temu, że sprawa została na forum obgadana to wczoraj odprawiłem gońca nie otwierając koperty ).
O ... to chodzi Duśka, panimajesz.
Podjadę sobie do najbliższego biura dzisiaj i bez stresu .
Pozdrawiam wszystkich.

REKLAMA

# Radzio

02.07.2003 11:57

Co do Alliantza to gosc wjechal mi w tyl i w ciagu trzech dni przelali kase do pzu i nastepnego dnia ja odebralem kaske, wiec wogole bylem w SZOKU ze tak szybko poszlo, w sumie w ciagu tygodnia....
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy