REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# R17

02.04.2014 10:49

Co za pytanie? Nie ma ścieżki to można jechać po chodniku? Nie mam jak przejechać to wjeżdżam autem na ścieżkę? No nie każdy ma swój kawałek drogi czasami nie ma lub ma mało funkcjonalny ale jednak "brak" niczego tu nie zmienia.

# Obiektywny

02.04.2014 18:16

Chodnik jest po drugiej stronie więc wg prawa piesi nie mogą chodzić po tej drodze rowerowej! Nie ma takich ulic gdzie jest droga rowerowa a nie ma chodnika, są za to ciągi pieszo-rowerowe jak na innym odcinku Marymonckiej.

# fifi

03.04.2014 20:51

Jest trawnik, więc można bezpiecznie maszerować! Rowery są najważniejsze na Bielanach - potrącają ludzi, sieją popłoch na chodnikach dla pieszych!!!

REKLAMA

# ...

07.04.2014 11:20

Tak, całe Bielany żyją w strachu przed rowerowymi bandytami, ja sam lękam się przekroczyć próg własnego domu a po zakupy wysyłam okolicznych śmiałków, oczywiście za sowitą opłatą za podjęte przez nich ryzyko.
Nie wiem w czym problem, ten "chodnik" łączy dwa przystanki tramwajome, pomiędzy którymi jest tylko las. Jakiż ktoś miałby interest żeby tamtędy iść na piechotę? W razie czego zostaje jeszcze chodnik po drugiej stronie ulicy bądź ścieżka w lesie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break