REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Studia licencjackie w Warszawie? Tylko na UTH!

Studia licencjackie w Warszawie? Tylko na UTH!

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie prowadzi studia licencjackie na 4. starannie wybranych i przygotowanych kierunkach umożliwiających naszym studentom połączenie teoretycznego oraz praktycznego nabywania wiedzy z przygotowaniem do ciekawej, dającej spore perspektywy zawodowe pracy.

Kierunkami tymi są:

 1. Zarządzanie
 2. Finanse i rachunkowość
 3. Bezpieczeństwo wewnętrzne
 4. Architektura wnętrz.

Każdy z tych kierunków studiów prowadzonych na naszej warszawskiej uczelni zapewni Ci sporą dawkę wiedzy, możliwość skorzystania z mnóstwa praktyk, staży i innego typu zajęć pozwalających na rozwój i przygotowanie do zawodu. Zarówno praktyki, jak i staże w ramach naszych studiów odbywają się w Warszawie, w firmach i instytucjach położonych w niewielkiej odległości od uczelni, aby każdy student mógł jak najlepiej łączyć je z pozostałymi zajęciami.


Studia licencjackie w Warszawie - kierunek Zarządzanie

Czujesz w sobie smykałkę do biznesu? Widzisz się w przyszłości jako przedsiębiorca, menedżer, pracownik ważnej, dużej spółki giełdowej lub właściciel własnej firmy? Jeśli tak, to koniecznie powinieneś się zainteresować ofertą naszych warszawskich studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie, gdzie będziesz mógł rozwinąć swoje zainteresowania, zdobyć i pogłębić wiedzę na temat szeroko rozumianego biznesu, kierowania biznesowymi projektami czy zarządzaniem zespołami pracowników. W ramach Zarządzania masz do wyboru szereg specjalizacji nakierowujących Cię na bardzo konkretną ścieżkę zawodową, a są nimi:

 • Business Marketing Management,
 • Psychologia w biznesie
 • HR manager i coaching biznesowy
 • Zarządzanie Big Data
 • Transport-spedycja-logistyka (TSL)
 • Negocjacje i sprzedaż
 • Administracja rządowa i samorządowa
 • Project Management

Studiując w Warszawie na każdej z tych specjalności masz bezpośredni dostęp do szkoleń, praktyk i warsztatów prowadzonych przez elitę specjalistów w swoich dziedzinach - specjalistów na co dzień zarządzających największymi podmiotami w kraju i Europie. Być może to właśnie u nas, na UTH, poznasz swojego pierwszego poważnego pracodawcę?

Niepubliczne studia licencjackie na kierunku Finanse i rachunkowość w Warszawie

Interesuje Cię świat finansów i wielkich pieniędzy? Wybierając kierunek Finanse i rachunkowość na naszej warszawskiej uczelni masz szansę świat ten poznać od podszewki, a nawet zdobyć w nim swoją pierwszą pracę jeszcze przed otrzymaniem dyplomu. Do wyboru masz 5 specjalności, którymi są:

 • Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie
 • Doradztwo finansowe, podatkowe i ubezpieczeniowe
 • Controlling podatkowy
 • Rachunkowość finansowa i zarządcza
 • Analityka finansowa.

Fakt, że wybierzesz studia w Warszawie, dodatkowo zbliży Cię do miejsc, firm i instytucji, które na co dzień funkcjonują w świecie wielkich finansów i które nieustannie poszukują specjalistów z dziedziny rachunkowości. Wybierz UTH i daj się im znaleźć.

Studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Warszawie - licencjat

Studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne to propozycja dla tych, którzy rozumieją znaczenie bezpieczeństwa na każdym poziomie - zarówno prywatnym, jak i ogólnopaństwowym. Wybierając nasze studia w Warszawie, masz do dyspozycji następujące specjalizacje:

 • Kryminologia i kryminalistyka
 • Obsługa celna i logistyka międzynarodowa
 • Analityk bezpieczeństwa
 • Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni
 • Bezpieczeństwo Smart City i państwa.

Zajęcia na każdej z tych specjalności prowadzone są przez doświadczonych praktyków z przeszłością w najważniejszych i najbardziej elitarnych strukturach związanych z bezpieczeństwem państwa. Od nich dowiesz się, jak bronić kraju, firm i instytucji, ale również siebie i swoich najbliższych.

Kierunek Architektura wnętrz - studia licencjackie w Warszawie

Ten konkretny kierunek powstał z myślą o młodych ludziach pragnących znaleźć zatrudnienie w renomowanych biurach projektowych lub też chcących występować w branży samodzielnie, pod własną marką. Dla nich przygotowaliśmy studia licencjackie w Warszawie ze specjalnościami:

 • Home design
 • Public interiors.

Fakt, że nauczanie na omawianym kierunku odbywa się właśnie w Warszawie, sprzyja codziennemu kontaktowi z miejscami mogącymi służyć za wzór i przykład do naśladowania. Studia w Warszawie na kierunku na Architektura wnętrz to również okazja do uczestnictwie w zajęciach prowadzonych przez najwybitniejszych architektów i dekoratorów wnętrz pracujących w najdynamiczniej rozwijającym się mieście w tej części Europy.

Nasza Uczelnia Techniczno-Handlowa przoduje wśród prywatnych uczelni w Warszawie prowadząc nie tyko studia licencjackie, ale również studia inżynierskie, magisterskie oraz studia podyplomowe. Oprócz uczelni w Warszawie, UTH posiada również wydział zamiejscowy w Płońsku z własnym budynkiem, gdzie również prowadzone są studia licencjackie na kierunku Zarządzanie, ze specjalnościami: Zarządzanie przedsiębiorstwem, Administracja rządowa i samorządowa, Transport-specydja-logistyka oraz Informatyka w biznesie.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA