REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

21.03.2018 14:24 #civilian
Niektórym brak jednak konsekwencji i logiki w myśleniu, czego doskonałym przykładem jest chociażby wypowiedź w komentarzach powyżej "Co za mendy z takich fundacji!!! Czy moje plemniki to już ludzie????". Dlaczego Pan ich wyzywa? Co Panu przeszkadza to zdjęcie na ciężarówce? Parafrazując Pana wypowiedź należałoby stwierdzić, że równie oburzająca będzie reklama prezerwatyw z plemnikami, albo nawet zdjęcie samych plemników. Skoro wszystko jedno czy płód czy plemniki bo to nie dziecko to czym się tak oburzać? Tak samo wszyscy pozostali zwolennicy aborcji przyrównujący nienarodzone dzieci np. do wyrostka robaczkowego albo prostego zabiegu chirurgicznego. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić żeby na widok zdjęcia ludzkiej wątroby, serca czy wspomnianego wyrostka lewacy i pochodni latali do prokuratury, policji i gdzie tam jeszcze wymyślą ze skargą. Zdecydujcie się w końcu, bo myśląc racjonalnie to negatywny głos może zabrać w tej sprawie tylko ktoś kto jest przeciwnikiem aborcji, bo dla niego takie zdjęcie oznaczające martwego człowiek faktycznie będzie okropne.
21.03.2018 19:02 #Polka
Straszne jest To, że przesłaniem dla tego rodzaju działalności jest nie troska o dobro życia, a gra polityczna. Wstyd Polacy! A inni dają sobą manipulować. Jestem osobą dorosłą, mam dzieci. I przeżyłam też swoje jeżeli chodzi o sprawy zdrowotne. I dokładnie, oburza mnie to epatowanie makabra. Nie wierzę absolutnie w dobre intencje wieszajacych takie plakaty, jest mi też przykro, że ludzie doświadczają nieszczęść, bo rodzą się im nieuleczalnie chore dzieci od urodzenia skazane na śmierć lub wegetacje. Obserwuję również, że ewoluuje niebezpiecznie rozumienie idei chrześcijaństwa, czy humanitaryzmu. Może niedługo zaczną rozpalac stosy!? Ludzie, opamietajcie się, proszę. Dajcie szansę zdrowemu rozsądkowi.
21.03.2018 19:53 #art
Jaką trzeba być WYJĄTKOWĄ MENDĄ aby umieścić takie plakaty w okolicach szpitalnej patologii ciąży... menda to najdelikatniejsze określenie jakie ciśnie się na usta...
23.03.2018 23:36 #Przyszła mama
No weźcie mnie w czwartek... utknęłam na wyjeździe że szpitala Bielańskiego za samochodem oblepionym zdjęciami martwych dzieci :( Ja kobieta w 7 miesiącu ciąży. No mało nie wyszłam do kierowcy i mu nie przywaliłam! Jakim prawem ktoś ma prawo mnie na takie widoki narażać! I już pomijam tu aspekt polityczny. Reklamy alkoholu się zakrywa, telewizja ostrzega przed wyświetlanymi treściami i językiem a tu spokojnie nie można na ulice wyjść i nikt nic z tym nie robi. Za chwilę wszędzie będziemy oglądać zdjęcia odciętych głów bo przecież walczymy z terroryzmem
24.03.2018 12:19 #Moczkałowski
Byłem kilka dni temu w Berlinie.
Polska to jednak ciemnogród rządzący przez kler.
Daleko nam do normalności.
REKLAMA
24.03.2018 22:12 #Antyidiota
#Moczkałowski napisał(a) 24.03.2018 12:19

Byłem kilka dni temu w Berlinie.
Polska to jednak ciemnogród rządzący przez kler.
Daleko nam do normalności.
W Berlinie, czyli gdzie? W tureckim Kreuzbergu? W arabskim Neukolln? Tam dozmales tego oświecenia.? Tam zobaczyłes te normalność?
25.03.2018 07:42 #Moczkałowski
#Antyidiota - to żeś błysnął inteligencyją....

172/1620 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Turystyka
 Wieczór kawalerski/panieński - dom Jasminspa koło Ełku, możecie miło spędzić czas z odrobiną relaksu w saunie, jakuzzi, dobrej muzyce lub filmie na dużym ekranie. Dla osób które chcą potańczyć dom oferuje taką możliwość - światła dyskotekowe, sprzęt muzyczny jest do Państwa dyspozycji. Szukając wrażeń możecie wyruszyć w rozrywkową podróż do Ełku (liczne puby, dyskoteki, restauracje) - dom znajduje się jedynie około 2,5 km od centrum miasta z rozrywkami - koszt taksówki to około 15 zł. Jeśli szukacie adrenaliny w ten dzień również podeślemy ciekawe pomysły na prezent dla przyszłych nowożeńców. Popularne są u nas babskie wieczory z masażystka, kosmetyczką, świecach, kwiatach. Możemy zamówić tort o męskich lub damskich kształtach. Wyżywienie również można zamówić z dowozem do domu. Bogata oferta za rozsądna cenę - dodam że przygotowujemy drobne gadżety min. szale boa, kapelusze, balony. zapraszamy na stronę www.domnamazurachspa.pl W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji tel. 531440447

2-pokojowe sprzedam
 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,4 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, przeprowadzono generalny remont. Wszystkie okna zostały wymienione, w pokojach na podłodze deska, w przedpokoju, aneksie kuchennym i łazience położony gres. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie, lodówkę, płytę grzewczą, piekarnik, okap, zmywarkę. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: 500-410-500

Kupię mieszkanie
 Kupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki. Zapraszam do kontaktu: 792 401 501

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA