REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

drogi

 

Zdziarska w przebudowie. Zamykają skrzyżowanie z Verdiego

  20 kwietnia 2022

Zdziarska w przebudowie. Zamykają skrzyżowanie z Verdiego
źródło: UM Warszawa

Od czwartku 21 kwietnia skrzyżowanie na wschodniej Białołęce będzie całkowicie zamknięte. Kierowcy zostaną skierowani na objazdy. Autobusy komunikacji miejskiej zmienią swoje trasy.

REKLAMA

Objazd prowadzi Zdziarską, Ruskowym Brodem, Fajną, Mochtyńską i Ostródzką. Utrudnienia będzie można także ominąć jadąc Zdziarską do Chudoby. Wyjazd z zabudowań zlokalizowanych przy Verdiego będzie prowadził tymczasową jezdnią na przedłużeniu Jarzębinowej, a następnie Jarzębinową i Ruskowym Brodem.

REKLAMA

Utrudnienia na Zdziarskiej

- Zakończenie prac zaplanowano na poniedziałek 25 kwietnia - zapowiada warszawski ratusz. - Zdziarska zyskała już nowy chodnik i drogę dla rowerów pomiędzy mostem na rzece Długiej a Verdiego. W ostatnim etapie prac układana będzie nowa nawierzchnia jezdni.

Linia 134 zostanie skierowana na objazd Mańkowską, Fajną, Mochtyńską i Ostródzką. Podobną trasą, wydłużoną o Ruskowy Bród, pojedzie 234. Autobusy linii 256 będą kursowały 21-22 oraz 25 kwietnia przez Berensona, Kąty Grodziskie, rondo przy Zdziarskiej i ponownie Kąty Grodziskie do przystanku Zdziarska-Kanał. Powrót zaplanowano przez Kąty Grodziskie i Berensona. Dodatkowo w ramowych godz. 7:00-18:00 na trasie 256 funkcjonować będą kursy wariantowe w obu kierunkach z podjazdem do przystanku Zaułek-Szkoła.

- W dni świąteczne, tj. 23 i 24 kwietnia, uruchomione zostanie funkcjonowanie linii 256 na trasie skróconej do przystanku Grodzisk - zapowiada urząd miasta.

(dg)

 

Komentarze (4)

# Fisio

21.04.2022 17:42

W końcu coś drgnęło ale jeszcze dużo remontów czeka w tej okolicy. Niestety przez długie lata najpierw budowano blokowiska, a dopiero teraz pomyślano o ulicach.

# Monia81

22.04.2022 01:41

Jak teraz dojechać na ulicę Verdiego jak tam jest wjazd tylko z jednej strony od Zdziarskiej? Jestem na dziś umówiona na oglądanie mieszkania do wynajęcia i zastanawiam się jak tam dotrzeć. Wg Google Maps innego dojazdu nie ma :(

# Eie0ej

24.04.2022 16:20

Światowida 56 się zajmijcie

REKLAMA

# cwk

27.04.2022 12:38

- asfalt super, ale organizacja i projekt to katastrofa, jak jest możliwe że do osiedla na 10 tys. mieszkańców jest doprowadzona tylko jedna ślepa droga, deweloper opisywał na początku realizacji że będzie droga przez kanał ale zrealizował kładkę pieszą.
- jak to jest możliwe ze Zdziarska jako ulica zbiorcza wg PZT, po której jeździ autobus jest podporządkowaną do ślepego wyjazdu z osiedla ???
- jak to jest możliwe ze nowo wykonane ścieżki rowerowe kończą się 50 m za skrzyżowaniem prowadząc prosto na ulice a spadek jednej z nich jest tak duży ze o wypadek jak na Bilanach nie trudno
- brak lewo skrętu w Vernuliego to gwantowany stały korek
BRAVO - burmistrzu - developer rządzi
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA