REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

wypadki

 

Groźne dachowanie na Białołęce. Kierowca rozbił cztery auta

  27 lutego 2023

Groźne dachowanie na Białołęce. Kierowca rozbił cztery auta
MK

Około godziny 5:30 w niedzielę rano kierujący oplem wjechał w trzy zaparkowane samochody: dwie skody oraz mini. W sumie rozbił cztery auta. Do zdarzenia doszło na ulicy Przylesie w pobliżu marketu Selgros. Na szczęście obyło się bez ofiar.

REKLAMA

Jak podał na Facebooku Miejski Reporter, pijany kierowca wjechał w trzy auta i dachował. Do zdarzenia doszło na ulicy Przylesie w rejonie Husa na Białołęce.

Dachowanie na Białołęce

Około godziny 5:30 kierujący oplem wjechał w trzy zaparkowane samochody: dwie skody oraz mini. Na Czeremchowej kolejny wypadek. "Ktoś musi zginąć, by powstały progi?" Na Czeremchowej kolejny wypadek. "Ktoś musi zginąć, by powstały progi?"
W czwartek 16 lutego około 21:30 na Czeremchowej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Jadący drogą volkswagen z nieznanych przyczyn z impetem uderzył w zaparkowaną przy posesji skodę. Czeremchowa, choć na pozór wydaje się spokojną ulicą, nie po raz pierwszy pokazała swoje groźne oblicze.
Po uderzeniu w zaparkowane auta opel dachował i uderzył w kolejny samochód. Wyglądało to bardzo groźnie. Mieszkańców pobliskich bloków zbudził w niedzielny poranek potężny huk.

- Kierowca był pod wpływem alkoholu i został przez nas zatrzymany. Uszkodził trzy pojazdy zaparkowane na poboczu - informuje komisarz Paulina Onyszko. Nieoficjalnie wiemy, że kierowca miał blisko promil alkoholu.

Kup bilet

Wypadki w Warszawie

- Nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracowała policja oraz straż pożarna. To drugie takie podobne zdarzenie z tej nocy - zrelacjonował Miejski Reporter.

Do bardzo podobnego wypadku doszło półtorej godziny wcześniej na Woli. Dwaj mężczyźni około 4:00 nad ranem jechali ulicą Obozową. Na skrzyżowaniu z Dahlbergha uderzyli w trzy zaparkowane pojazdy, a swój przewrócili na bok. Na szczęście również i w tej drugiej kolizji nikt nie został ranny. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# Janek78

06.03.2023 12:40

Do kamieniołomu takich bezmózgów.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA