REKLAMA

Bielany

kronika policyjna »

 

Strażnicy poszli za pijanym. Kłopoty będzie mieć... ekspedientka

  12 kwietnia 2023

alt='Strażnicy poszli za pijanym. Kłopoty będzie mieć... ekspedientka'
źródło: Pixabay

Każdy dorosły człowiek odpowiada za siebie? Nic bardziej mylnego. Przekonała się o tym ekspedientka na Wrzecionie, która sprzedała wódkę nietrzeźwemu emerytowi. Wszystko za sprawą strażników miejskich, którzy postanowili śledzić poczynania 76-latka.

REKLAMA

"Sporo nieprzyjemności czeka pewną sprzedawczynię ze sklepu na Bielanach, która sprzedała wódkę nietrzeźwemu klientowi. Całe zdarzenie widziało dwoje strażników miejskich z V Oddziału Terenowego" - chwali się warszawska straż miejska.

Sprzedała wódkę pijanemu

Podczas patrolowania ulicy Przy Agorze dwoje strażników miejskich zauważyło, jak sprzedawczyni na stoisku z alkoholami sprzedaje nietrzeźwemu mężczyźnie butelkę wódki. Nie mógł kupić alkoholu, bardzo się zdenerwował. Grozi mu więzienie Nie mógł kupić alkoholu, bardzo się zdenerwował. Grozi mu więzienie
Policjanci podjęli interwencję wobec nietrzeźwego 36-letniego mężczyzny, który awanturował się w sklepie, bo ekspedientka nie chciała sprzedać mu alkoholu.

"Strażnicy widzieli, jak mężczyzna, zataczając się, wszedł do sklepu, wskazał butelkę alkoholu, zapłacił i wyszedł. W tym momencie strażnicy podjęli interwencję" - relacjonuje formacja.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Paragon dowodem w sprawie

Mieszkaniec Łomianek, 76-latek, potwierdził, że kupił wódkę, bo... mógł. Na dowód wyjął z kieszeni butelkę. Funkcjonariusze udali się z nim do sklepu. Sprzedawczyni potwierdziła, że sprzedała alkohol starszemu mężczyźnie.

Strażnicy zabezpieczyli paragon z tej transakcji i wezwali na miejsce interwencji patrol policji. Policjanci, którzy przejęli sprawę, przebadali klienta alkomatem. W wydychanym powietrzu miał 1,8 promila. Sprzedawczyni grozi teraz grzywna w wysokości aż 5000 zł.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze (2)

# Flatower

12.04.2023 15:21

To jakaś kpina? Miejskie krawężniki nie mają co robić?To chyba normalne,że ktoś komu braknie idzie dokupić. Nikt w tym kraju, przy tej pogodzie nie łazi po sklepach wieczorami bez celu. Facet dorosły, pije za swoje, nie rozumiem o co chodzi. Po co nękać ludzi?

# Hdjdndh

27.04.2023 14:03

Bardzo dobrze. Po to jest ten zakaz żeby pijany się nie zmasakrował alkoholem. Nieletnim i pijanym się nie sprzedaje.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024