REKLAMA

Białołęka

wypadki »

 

Lądowanie śmigłowca LPR na Tarchominie. Zaskakujący finał akcji ratunkowej

  14 listopada 2023

alt='Lądowanie śmigłowca LPR na Tarchominie. Zaskakujący finał akcji ratunkowej'
Fot. czytelnik

Dziś (14 listopada) po 12:40 w rejonie skrzyżowania Ćmielowskiej ze Światowida na Tarchominie wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Około 50-letni mężczyzna, który stracił przytomność na chodniku, ostatecznie trafił do... izby wytrzeźwień.

REKLAMA

Sytuacja wyglądała dramatycznie. - Przy skrzyżowaniu leży człowiek, nie odpowiada, lecz oddycha - taki sygnał dostało centrum powiadamiania ratunkowego. Po 12:40 około 50-letni mężczyzna w okolicach Światowida 47 na warszawskim Tarchominie stracił przytomność. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?

Akcja ratunkowa z użyciem śmigłowca

Po kilku minutach na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i straż pożarna w celu zabezpieczenia lądowiska. W międzyczasie pojawiła się też policja. Strażacy zastali siedzącego na ławce około 50-letniego, już przytomnego mężczyznę, który nie wymagał reanimacji. Udzielający pomocy spostrzegli, że zamiast do szpitala, należałoby go odwieźć do izby wytrzeźwień.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Trafił na Kolską

- Po wylądowaniu śmigłowca mężczyzna został zbadany przez lekarzy, którzy potwierdzili stan upojenia alkoholowego. Po przybyciu patrolu policji mężczyzna został przebadany alkomatem, który wykazał dwa promile w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zabrany przez policję i na tym działania ratownicze zakończono - poinformowano nas w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

JR

.
 

Komentarze (3)

# Fjfih

18.11.2023 01:55

Pewnie zjaomy znajomych.

# slakol

18.11.2023 09:22

Upoił go smród z pobliskiego kolektora do czajki.

# Zorro

23.11.2023 19:20

Jak już przyleciał śmigłowiec to mogli go wziąć :/

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024