REKLAMA
W domu tymczasowe biuro i przedszkole, a za ścianą nieustanny remont - tak wygląda codzienność niektórych warszawiaków.
Od dziś (4 maja) sklepy w galeriach handlowych zostały ponownie otwarte na nowych zasadach. O czym trzeba pamiętać?
W marcu tego roku zmarło w Polsce o 4 tysiące osób mniej, niż w analogicznym okresie dwa lata temu.
Właściciele placówek nie mają wytycznych, pracownicy nie chcą wracać - wokół tematu żłobków i przedszkoli zapanował wielki chaos.
Właściciele małych firm, takich jak salony fryzjerskie, wciąż czekają na konkrety dotyczące realnego odmrażania gospodarki. Strzępy informacji zdobywamy dzięki pojedynczym wypowiedziom polityków.
Już od 4 maja orliki, boiska i wszelkie obiekty sportowe na świeżym powietrzu mają być otwarte. Na jakich zasadach?
W rozmowie z portalem gospodarczym wnp.pl Jadwiga Emilewicz zapowiedziała koniec ograniczeń w handlu w godz. 10:00-12:00.
Rzecznik praw obywatelskich ponownie przypomina, że nakładane przez rząd ograniczenia i obowiązki muszą być zgodne z obowiązującym prawem.
To małe i średnie firmy stanowią 2/3 polskiej gospodarki, ale w planach jej "odmrażania" w następnej kolejności mają ruszyć... muzea i biblioteki.
Kina pozostają zamknięte, dla serwisów oferujących filmy i seriale online przygotowano nowy podatek. W ostatecznym rozrachunku zapłacą odbiorcy kultury.
Parkometry pozostają włączone, ale rozszerza się katalog osób zwolnionych z opłat.
Do rzecznika praw obywatelskich zaczęły spływać skargi osób zwolnionych z obowiązku zakrywania ust i nosa. Niektórzy policjanci bezprawnie żądają okazania zaświadczeń lekarskich.
Urzędnicy postanowili opublikować listę producentów mleka, którzy... nie łamią przepisów, ale ich działalność została uznana za "niepatriotyczną".
W poniedziałek wieczorem abonenci jednego z największych dostawców Internetu w Polsce zaczęli mieć problemy z połączeniem.
Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę ostrzega przed inwazją kleszczy. W tym sezonie mają być one znacznie groźniejsze niż dotychczas. O czym należy bezwzględnie pamiętać?
Jeszcze kilka tygodni temu produkty jednorazowe i plastikowe były "złem". Wajcha została jednak przestawiona.
W majówkę możemy zapomnieć o darmowych wycieczkach na drugi brzeg Wisły.
W jakim stopniu trwający kryzys uderza w portfele warszawiaków? Spróbował to oszacować Urząd Statystyczny.
Netto udostępniło na stronie internetowej funkcję śledzenia ruchu we wszystkich 383 swoich marketach. Udogodnienie powstało z myślą o tych, którzy chcą zaplanować zakupy w wybranej placówce i zrobić je w szybki oraz bezpieczny sposób.
Wprowadzanie ograniczeń epidemiologicznych spowodowało, że Polacy ruszyli na zakupy. Obecnie wśród towarów deficytowych znajdują się drożdże. Część sklepów wprowadziła limity na ten produkt, w innych nie ma go w ogóle.
LINKI SPONSOROWANE