REKLAMA

Wawer

kultura

 

Koncert Renaty Przemyk w Wawrze

  15 lutego 2023

Koncert Renaty Przemyk w Wawrze
źródło: Facebook / Renata Przemyk

Intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny w specjalnie stworzonej oprawie świetlnej jest jednym z projektów z okazji 30-lecia pracy artystycznej Renaty Przemyk. Już wkrótce jej koncert w Wawrze.

REKLAMA

Jak informuje Wawerskie Centrum Kultury, koncert Renaty Przemyk jest częścią realizowanych w dniach 8-18 marca "Dni Kobiet w Wawrze / Kobiety. Redefinicje", w ramach którego odbędą się również wystawy i spotkania.

Renata Przemyk w Warszawie

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną - piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem.

Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę, jak i publiczność. 12 marca o 19:00 w sali widowiskowej przy Żegańskiej 1a jej koncertu będą mogli wysłuchać mieszkańcy Wawra i okolic. Bilety w cenie 40 zł do nabycia: https://wck-wawer.pl/kup-bilet lub w kasie Wawerskiego Centrum Kultury (pn-pt godz. 9:00-16:00).

(jr)

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA