REKLAMA

Wawer

wypoczynek »

 

Ferie w Warszawie. Gry retro i turniej FIFA23 w Promenadzie

  15 lutego 2023

alt='Ferie w Warszawie. Gry retro i turniej FIFA23 w Promenadzie'
Ferie w Warszawie. Gry retro i turniej FIFA23 w Promenadzie

Z okazji zimowych ferii warszawskie centrum handlowe Promenada przygotowało gratkę dla fanów gier komputerowych. Bezpłatnie zagramy na Atari 130, Sedze Saturn, SNES czy też automatach arcade. Przygotowano także turniej wirtualnej piłki nożnej FIFA23 z nagrodami pieniężnymi.

REKLAMA

"Czekasz na ferie? Wreszcie będzie można grać od rana do wieczora! A tak dokładniej, od 11:00 do 19:00, codziennie od 13 do 25 lutego! Centrum Handlowe Promenada zmienia się w multiwersum z kilkoma strefami gier, gdzie także rodzice znajdą coś dla siebie! Przygotowaliśmy atrakcje dla całej rodziny!" - zaprasza centrum handlowe Promenada przy Ostrobramskiej 75C.

Bezpłatne gry w ferie

W Promenadzie zagramy bezpłatnie m.in. w popularne gry Roblox, Tekken i Mario Kart. W strefie gier retro znajdziemy konsole i komputery z przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Na miłośników starych gier czekają takie maszyny, jak Atari 130, Sega Saturn, NES, SNES czy Sega Dreamcast. Do wyboru będzie mnóstwo klasycznych tytułów od Mario Bros po River Raid.

"W strefie z automatami arcade zmierzysz się z wrogą armią, kosmitami i innymi nadnaturalnymi stworzeniami, takimi jak mumie, potwory czy - jeśli wybierzesz Metal Slug - zombie. A może wolisz gry zręcznościowe w rodzaju Pac-Mana lub Galaxian?" - pytają na stronie Promenady.

Zapraszamy na zakupy

Turniej FIFA23 w Warszawie

Od początku ferii w centrum handlowym Promenada będzie można trenować przed planowanym na 24-25 lutego turniejem FIFA23. Zapisy prowadzone są w strefie gamingowej, a liczba miejsc wynosi 128. Nie ma ograniczenia wiekowego. Losowanie par turniejowych odbędzie się 24 lutego o godzinie 12:00. Uczestnicy rozegrają po dwa 8-minutowe mecze przy "słonecznej pogodzie" i z wyłączoną opcją "kontuzji".

Nagrody za zwycięstwo to 500 zł na karcie prezentowej do Promenady, klawiatura i podkładka pod mysz w rozmiarze XL. Za drugie miejsce przewidziano kartę na 300 zł i klawiaturę, a za trzecie - kartę na 200 zł i podkładkę pod mysz.

(jok)

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA