REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

interwencja

 

Parking grozy przy przychodni na Tarchominie. Czekają aż ktoś się połamie?

  13 stycznia 2023

Parking grozy przy przychodni na Tarchominie. Czekają aż ktoś się połamie?
TuStolica.pl

Parking przylegający do przychodni przy Milenijnej na Białołęce już od dawna jest w fatalnym stanie. Popękana betonowa nawierzchnia stwarza zagrożenie i utrudnia życie pacjentom. Czy ktoś go w końcu wyremontuje?

REKLAMA

Już od jakiegoś czasu do naszej redakcji docierają sygnały od mieszkańców, którzy będąc pacjentami przychodni przy ulicy Milenijnej narzekali na fatalny stan nawierzchni przyległego do niej parkingu.

Pacjenci narzekają na parking

- Często odwożę swoją schorowaną matkę do tej przychodni i za każdym razem mamy trudności z bezpiecznym dojściem do budynku, ponieważ gdzie nie spojrzeć, tam sypiący się beton, dziury i nierówności. Może ktoś w końcu coś z tym zrobi? - powiedział nam niedawno jeden z mieszkańców Nowodworów. Przychodnia przy Milenijnej przeciążona? "Dodzwonienie się do nich to koszmar" Przychodnia przy Milenijnej przeciążona? "Dodzwonienie się do nich to koszmar"
- Dodzwonienie się do przychodni na Milenijnej to koszmar! Ciągle zajęte albo czas oczekiwania na połączenie 15 minut. Czy tam ktoś pracuje, czy tylko tam cyrk jest? Ciągle nie ma miejsc do lekarzy - pisze pani Agnieszka. Co na to dyrekcja SPZOZ Warszawa Białołęka?

- Raz wywinąłem tam niezłego orła, o mało nóg nie połamałem. Na szczęście w porę się zorientowałem i podparłem rękami. Ten parking to jakiś dramat, a co mają powiedzieć osoby starsze, szczególnie te poruszające się przy pomocy chodzików? - dorzuca mieszkaniec Tarchomina.

Byliśmy na miejscu i potwierdzamy fatalny stan nawierzchni parkingu dla pacjentów. W porze jesienno-zimowej na jego nawierzchni, która jest w dużej części skruszonym i popękanym betonem, jest nawet trudniej zachować równowagę, bo poprzez wszechobecne błoto i częste oblodzenie łatwo wpaść w poślizg.

REKLAMA

Jest reakcja dyrekcji przychodni

- Skieruję do sprawdzenia powierzchni parkingu naszego inspektora BHP - obiecuje dyrektor SZPZLO Warszawa Białołęka-Targówek Marcin Jakubowski i zapewnia: - Stosownie do przygotowanego przez niego raportu podejmiemy decyzję o ewentualnym remoncie.

(db)

.
 

Polecamy

Komentarze (6)

# asa

13.01.2023 16:59

Urzędnicy nie są od naprawiania naszego otoczenia tylko od bycia i brania piniędzy.

# wyborca

13.01.2023 21:31

Po co właściwie są "nic nie mogę"radni? Tylko aby brać kasę i uaktywniać się chwilę przed wyborami?
Proponuję aby każdemu przed wyborami zadać pytanie co takiego dokonał w czasie swojej kadencji aby ponownie na niego zagłosować.

# Katia

14.01.2023 09:24

A Pan Dyrektor to wie czym zarządza?

REKLAMA

# Tomasz@

14.01.2023 19:48

A co do tej pory robił inspektor od BHP ? Za co bierze pieniądze ?

# Maxi e

16.01.2023 17:54

Patodzielnica.

# niepacjent

20.01.2023 07:51

pan inspektor przyjdzie, popatrzy i wyda decyzję o zamknięciu parkingu, z powodu że zagraża

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA