REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Zatrzymany przy Modlińskiej. Miał w mieszkaniu 3 kg narkotyków

  11 lutego 2024

alt='Zatrzymany przy Modlińskiej. Miał w mieszkaniu 3 kg narkotyków'
źródło: KRP VI

Śledczy z komisariatu na warszawskiej Białołęce wpadli na trop młodego mężczyzny, który handlował narkotykami. Zatrzymali go na Modlińskiej.

REKLAMA

Wysiadł z toyoty i ruszył w kierunku bloku mieszkalnego nieopodal ul. Modlińskiej. Tuż przy wejściu policjanci pokazali mu swoje legitymacje. Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.
Mężczyzna odruchowo zaczął przyciskać do siebie papierową torbę i próbował uciec. Kryminalni założyli mu kajdanki.

- W torbie, którą 22-latek tak mocno chronił znaleźliśmy worek z beżową substancją. Zabezpieczyliśmy też przy nim dwa telefony komórkowe i 1000 złotych - informuje komisarz Paulina Onyszko.

Zatrzymanemu grozi 10 lat więzienia

Mężczyzna nie chciał powiedzieć, gdzie mieszka. Jednak policjanci bez trudu to ustalili. Przejechali z nim na Pragę Północ, konkretnie w rejon al. Solidarności i przeszukali jego mieszkanie. Znaleźli w nim woreczki foliowe, opakowania i pojemniki z różnymi substancjami i płynami. Łącznie 3 kg narkotyków.

Kryminalni umieścili zatrzymanego w policyjnym areszcie, a zabezpieczone w jego mieszkaniu substancje przekazali policyjnemu technikowi, który zważył je i wstępnie określił ich skład. Prokurator przedstawił młodemu mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych w postaci marihuany i klefedronu. Zastosował też wobec niego policyjny dozór i poręczenie majątkowe w kwocie 50 tys. zł. 22-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

JR

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024