REKLAMA

Białołęka

handel »

 

Walentynkowo w Galerii Północnej. Zgarniajcie nagrody dla dwojga!

  12 lutego 2024

alt='Walentynkowo w Galerii Północnej. Zgarniajcie nagrody dla dwojga!'
materiał prasowy

W Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce przygotowano specjalną strefę walentynkową. Wokół 24-metrowej rzeźby "Wir" Oskara Zięty stworzona została romantyczna przestrzeń pełna świateł w kolorze karmazynu, magenty czy szkarłatu.

REKLAMA

W Galerii Północnej przy ul. Światowida 17 na Tarchominie przygotowano specjalną strefę walentynkową. Wokół 24-metrowej rzeźby "Wir" Oskara Zięty, która położona jest w sercu tego obiektu, stworzona została romantyczna przestrzeń wypełniona światłami w kolorze karmazynu, magenty i szkarłatu. Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.

Walentynki w Galerii Północnej

Odwiedzający znajdą zarówno świetlny tunel rozpięty nad mostkiem, jak również fotele w kształcie serca. Ponadto w Północnej pojawiło się trzymetrowe drzewko z romantycznymi kartkami od zakochanych, a także kilkanaście olbrzymich serc rozmieszczonych na różnych wysokościach rzeźby.

- To miejsce, w którym można poczuć niemal filmowy klimat święta zakochanych, a przede wszystkim zrobić sobie nietuzinkową sesję zdjęciową w oryginalnej aranżacji. Bawimy się w niej symboliką święta, tworząc przestrzeń, która jednoznacznie kojarzy się z walentynkami - mówi Barbara Andrzejewska z Galerii Północnej.

Aranżacja dostępna jest w godzinach otwarcia obiektu. Wstęp jest bezpłatny.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Nagrody za zakupy

Nie jest to jednak jedyna atrakcja, jaką przygotowano. Do 14 lutego w Galerii Północnej trwa akcja "Walentynkowy Wir Nagród", w której wchodząc do specjalnej komory z unoszącymi się w powietrzu papierowymi serduszkami, można złowić jedną z 1700 nagród. Wśród przygotowanych przez galerię upominków są m.in. bilety do kina dla dwojga, vouchery na wspólną romantyczną kolację, vouchery na masaż dla pary, ale też słodkie upominki.

Nagrodą główną jest weekendowy wyjazd do pięciogwiazdkowego hotelu dla dwóch osób. Aby skorzystać z zabawy, trzeba do 14 lutego zrobić w Galerii Północnej zakupy za określoną kwotę i w specjalnym punkcie okazać paragony. Z zabawy w "Walentynkowym Wirze Nagród" można skorzystać do 14 lutego w godzinach od 12:00 do 20:00.

JR

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA