REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Okradli i grozili

  8 grudnia 2006

Dwóch nastolatków zostało okradzionych na ul. Modlińskiej. Udało im się odzyskać skradzione telefony, jednak para złodziei groziła im podpaleniem mieszkania i pobiciem.

REKLAMA

Nastoletni chłopak jechał z kolegą autobusem. Kiedy wysiedli na przystanku, po kilkunastu metrach zostali zaczepieni przez mężczyznę i kobietę, którzy grożąc im użyciem noża zażądali telefonów komórkowych. Jeden z chłopców oddał swój tele-fon i natychmiast pobiegł do domu. Tam od razu powiedział o wszystkim ojcu. Ojciec z chłopcami zaczął szukać złodziei. Namierzyli ich jeszcze na Modlińskiej. Zażądali zwrotu telefonu. Złodzieje początkowo opierali się, ale po chwili bardzo przepraszając i zapewniając, że taka sytuacja się nie powtórzy, oddali telefon. Bła-gali też, by nie powiadamiać policji.

Rodzina przystała na tę propozycję. Jednak po kilku godzinach zaczęły się tele-fony od mężczyzny, który ich okradł. Groził podpaleniem mieszkania i pobiciem. Wtedy poszkodowani zgłosili sprawę policji. Dysponując rysopisami sprawców po-licjanci zatrzymali złodziei o 6 rano w mieszkaniach w Legionowie: Agnieszkę J. (18 l.) i Marcina T. (20 l.). Para przyznała się do rozboju i kierowania gróźb przez telefon. Grozi im do 12 lat więzienia. Marcin T. był już notowany przez policję za uszkodzenie ciała.

cehadeiwu
na podstawie informacji policji

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA