Autem w płot
8 grudnia 2006
Nietrzeźwy kierowca auta nie zatrzymał się do kontroli. Wielka ucieczka przed policją skończyła się... na płocie jednej z posesji przy ul. Głębockiej.
Tu autobusy nie dojeżdżają. Mieszkańcy wykluczeni komunikacyjnie
Mieszkańcy wschodniej Białołęki na co dzień zmagają się z wykluczeniem komunikacyjnym, które fundują im władze stolicy.
Mundurowi powiadomili dyżurnego stołecznego stanowiska kie-rowania. Kiepskie warunki atmosferyczne i mokra nawierzchnia nie skłoniły kie-rowcy do zmniejszenia prędkości. Na skrzyżowaniu z Głębocką stracił panowanie nad samochodem i wjechał na jedną z posesji łamiąc ogrodzenie. W końcu uderzył w budynek. Po chwili na miejscu pojawili się policjanci. 30-letni Maciej S. był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 1,78 promila. Nie miał przy sobie prawa jazdy ani dokumentów samochodu.
cehadeiwu
na podstawie informacji policji







































