REKLAMA

Tu Stolica › kronika policyjna


znaleziono: 3506
2345176

Artykuły sponsorowane

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

Wypadki w Warszawie - informacje o miejscach zdarzeń i poszkodowanych

Kradzież, włamanie lub wypadek? Warszawa jak każde inne miasto boryka się z przestępczością oraz licznymi wypadkami drogowymi. Najnowsze wiadomości policyjne to przede wszystkim notatki z miejsc kolizji i poważniejszych wypadków, w których ucierpieli kierowcy, rowerzyści lub piesi. Z portalu dowiesz się, gdzie doszło do wypadków z udziałem tramwajów lub autobusów komunikacji miejskiej oraz o związanych z nimi utrudnieniach na trasie. Poznasz niebezpieczne skrzyżowania i drogi w Warszawie, na których dochodzi do częstych zdarzeń w godzinach szczytu.

Pilne informacje z ostatniej chwili o przestępstwach i zbrodniach

Kronika policyjna z Warszawy zawiera informacje o seryjnych włamaniach lub napadach, a także o bulwersujących zbrodniach, które wpływają na życie mieszkańców. Znajdziesz w niej newsy o sprawach kryminalnych z Twojej okolicy. Zapoznasz się z okolicznościami sprawy, poznasz sylwetki poszukiwanych przestępców i podejrzanych oraz dowiesz się, gdzie zgłosić się, jeśli masz informacje istotne dla ujęcia sprawcy przez policję.

Najnowsze wiadomości policyjne z Twojej dzielnicy

Znajdziesz u nas tragiczne informacje z ostatniej chwili z Bemowa, Targówka, Woli lub Bielan. Na bieżąco publikujemy wiadomości o samobójstwach i przedstawiamy wskazówki, gdzie skorzystasz z pilnej pomocy psychologicznej w kryzysie. U nas dowiesz się, co zrobić, by pomóc bliskim i zapobiec kolejnym tragediom. Newsy to także informacje o ofiarach śmiertelnych wypadków drogowych z udziałem samochodów i potrąceń pieszych. Publikujemy wyłącznie sprawdzone, rzetelne wiadomości pochodzące z kroniki policyjnej w Warszawie i okolicach.

REKLAMA