REKLAMA

biedronka 050 1biedronka 050 2biedronka 050 0
Wola

kronika policyjna »

 

Szalony rajd wozidłem budowlanym. 43-latek za dużo wypił

  5 września 2024

alt='Szalony rajd wozidłem budowlanym. 43-latek za dużo wypił'
źródło: Straż Miejska

Pewnemu pijanemu 43-latkowi na tyle spodobała się maszyna budowlana zwana wozidłem, że postanowił się nią przejechać po Woli. Przy okazji z placu budowy wyjechał wraz z ogrodzeniem a szarżując chodnikiem skosił kilka słupków. Zza kierownicy wyciągnęli go strażnicy miejscy.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Z soboty na niedzielę, kilka minut przed północą strażnicy miejscy przejeżdżający ulicą Młynarską zauważyli przed skrzyżowaniem z ulicą Wolską maszynę budowlaną, która mknęła... 25 lat temu na Chłodnej... Wspomnienia kilkulatka 25 lat temu na Chłodnej... Wspomnienia kilkulatka Tuż po 1989 r. reprezentacyjna ulica Woli wyglądała trochę inaczej niż dzisiaj. po chodniku.

Pędził wozidłem po chodnikach

Na oczach funkcjonariuszy pojazd staranował słupek drogowy i jechał dalej. Strażnicy ruszyli w pościg i ujęli kierowcę kilkadziesiąt metrów dalej, gdy o mały włos nie wjechał w pamiątkowy kamień. Kierujący wozidłem 43-letni mieszkaniec wyjaśnił, że do kradzieży maszyny namówił go kolega, któremu kierownik budowy miał zalegać z wypłatą. Strażnicy założyli ujętemu na ręce kajdanki i oczekiwali na przyjazd policji. W międzyczasie ustalili, że kradzież wozidła widział ochroniarz jednego z sąsiednich budynków. Zeznał, że pojazd "wyjechał z budowy wraz z ogrodzeniem". Sprawca kradzieży miał 2,5 promila alkoholu we krwi. Przekazano go policji.

JR

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

Komentarze (1)

# Kocur

09.09.2024 10:24

Ja bym odpowiednim służbom zlecił kontrolę jakości wykonania tych słupków. Mają chwronić pieszych przed rozpędzonym samochodem, a tu taka pstynka je "kosi"?? Coś tu nie gra...
Natomiast ciekawym, czy "kolega" będzie wdzięczny za ten akt poświęcenia xD
więcej na forum

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA