REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

różne

 

Handlarz narkotyków w potrzasku

  24 lutego 2006

Ponad 300 porcji amfetaminy i 150 heroiny nie trafi na handel do warszawskich szkół, dyskotek, pubów i osiedli. Bielańscy policjanci zatrzymali handlarza narkotyków na gorącym uczynku: jak sprzedawał je młodemu mężczyźnie.

REKLAMA

Policjanci ustalili, że w jednym z bloków przy ulicy Przy Agorze dochodzi do handlu narkotykami. Według ich wiedzy, młody mężczyzna przechowuje w swoim mieszkaniu dużą ilość środków odurzających i spotyka się tam z potencjalnymi kupcami. Zaczaili się więc na potencjalnych kupców dilera. Po krótkiej chwili zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy niepewnym krokiem zbliżali się do obserwowanego budynku. Kiedy zobaczyli policjantów, jeden z nich rzucił się do ucieczki. Po kilku sekundach wpadł jednak w ręce funkcjonariuszy. Okazało się, że złapany 18-letni Mariusz S. ma w ręku dwa srebrne zawiniątka z heroiną. Całą sytuację widział Michał M. (29 l.), który wyszedł z mieszkania do młodych ludzi, aby zaopatrzyć ich w narkotyki. Diler próbował uciec do mieszkania, funkcjonariusze byli jednak szybsi. Przeszukanie przyniosło zamierzone efekty. W łazience Michała M. policjanci znaleźli prawie 500 porcji środków odurzających gotowych do sprzedaży. Michał M. i Mariusz S. razem z zabezpieczonym towarem zostali przewiezieni do komendy przy ulicy Żeromskiego. Tam okazało się, że zabezpieczone środki odurzające to prawie 500 gram amfetaminy i 40 gram heroiny. Podczas wstępnego przesłuchania Michała M. wyszło na jaw, iż mężczyzna w 2001 roku wyszedł z więzienia, gdzie przez 3 lata odbywał karę pozbawienia wolności za wymuszenia rozbójnicze. Zatrzymani mężczyźni noc spędzili w policyjnej izbie zatrzymań. Teraz policjanci ustalają od jak dawna zatrzymany Michał M. prowadził nielegalny interes, z kim współpracował i gdzie trafiały rozprowadzane przez niego narkotyki.

cehadeiwu
na podst. informacji V Rejonowej Komendy Policji

 

Polecamy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA