REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

sklep Kanwa

 amator

02.03.2004 19:20

co sądzicie o obsłudze tego przedziwnego sklepu.......
czy macie negatywne zdanie o pracy pań ekspedientek?

# klientka

02.03.2004 20:27

który to sklep?

# misiek

03.03.2004 09:52

ile razy jestem w tym sklepie to zawsze widze jak szefowa ochrzania personel

REKLAMA

 amator

03.03.2004 23:14

w wieżowcu przy topolowej. naprzeciwko osiedla akcje V.

# zimofobia

05.03.2004 14:23

Znam ten sklep bardzo dobrze. I juz prawie wydaje mi sie, ze znam jego wszystkie obyczaje itp, a tu kolejna niespodzianka. Szefowej rzeczywiscie czesto sie zdarza pokrzykiwac na pracownice, ale to chyba tylko dlatego jescze ten sklep jakos dziala. Checi do roboty nie widac w zadnej. Ale i tak najgorsze przypadki sa juz wyeliminowane (czy ktos pamieta taka brunetke przy kosci krolujaca na stoisku z kosmetykami? To byl dopiero egzemplarz...). Czas w Kanwie zatrzymal sie na czasach kiedy pani Sklepowa (prze duze S) to byl ktos przed kims klient padal na kolana.
Niezmiennie zadziwia mnie ustawianie coraz to nowych paczek i pudel w przejsciu miedzy polkami. Sterty towaru rosna.... szkoda tylko, ze niedlugo nie bedzie juz miejsca dla kupujacych. Przy kasach od dawna juz go nie ma, miedzy polkami juz go prawie nie ma.
Jednym slowem - cudownie pomyslany sklep. Od poczatku do konca.
To jeden z gorszych sklepow w okolicy. Ale nie najgorszy. Mistrzostwo swiata w tej dyscyplinie nalezy bezzsprzecznie do sklepu w wiezowcu JW Construction przy Ksiazkowej (pierwszy sklep spozywczy od lewej strony, za pralnia i fryzjerem). Polecam - jako ciekawostke w czasach kiedy to podobno "klient nasz Pan"

# ad

05.03.2004 16:07

chodzi Ci o ten niby warzywniak bez kasy fiskalnej? to znaczy kasa jest ale przy mnie nie była używana. Fakt, byłam tam kilka razy i to wszystko.
Temat kanwy przerabiany był juz na tym forum kilka razy. Nie chodzę bo: ceny jak z delikatesów, stare lepkie wedliny nie wspominając już o obsłudze

REKLAMA

# Paweł

07.03.2004 09:02

Pracują tam Panie ze SPOŁEM z lat 70-80

# Paweł

07.03.2004 11:52

Do AD:
Nie warzywniak tylko mięsny z ekspedientką typu spasione prosię. Leniwa jak cholera a ceny z marsa.

# Były pracownik

11.03.2004 19:13

Istny burdel , a najgorsza jest migotka - zastępca kierowniczki ciągle wystraszona , w sklepie panuje atmosfera terroru . Każdego potencjalnego klienta traktuje się jak złodzieja - pracownice chodzą za klientami i patrzą czy nie kradnie . Najgorszy sklep na Buczynku - właściciel powinien częściej tam zaglądać . Kierowniczka lepiej traktuje swojego psa niż personel .

REKLAMA

# goosiaczek

16.03.2004 10:02

a co powiecie o drogerii Natura? ile razy tam jestem to czuje sie jak zlodziejka, wciaz za mną krazy jedna z pracownic i obserwuje, chyba przestane tam chodzic
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe