REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dam pracę

21.03.2003 17:48 #Rafał Szelenbaum
.........podobno w naszym cudownym kraju panuje bezrobocie......
a ja od prawie miesiąca poszukuje agenta nieruchmości do pracy na Białołęce i..............cisza!?!? co Wy na to?? Podobno wśród forumowiczów są i tacy,którzy rzeczywiście szukaja pracy. to ja tak na wszelki wypadek podam swój tel. 0-501 239 470
21.03.2003 18:38 #RR
Bezrobocie może i jest, ale ci z wysokich stanowisk, nawet jak teraz nie mają zajęcia, to mają kupę odłożonej kasy, skoro niczego się nie imają. Zarabiali po kilkanaście tys., więc jeszcze maja z czego zyć. Gdyby było inaczej, kazdy z nich by do ciebie zadzwonił.
21.03.2003 18:55 #gawron
Może Echo by się zastanowiło nad giełdą pracy. Uzytkownicy przysyłaliby swoje oferty - np. kwalifikacje i oczekiwania (tez finansowe). Pracodawcy informowaliby o swoich potrzebach. Taki portal bardzo by sie przydał. Uważam też, ze papierowe wydanie powinno za darmo umieszczać ogloszenia dam/szukam pracy
21.03.2003 21:47 #Były belfer
Wszystko zależy od warunków jakie się oferuje (warunki pracy i pobory nie mogę być upokarzające), kiedyś byłem młody i naiwny i na chwałę Białolęki pracowałem w jej szkołach jako nauczyciel za tzw najniższe wynagrodzenie(wówczas ok 600 zł) -wtedy kiedy radni dostawali kilka tysięcy diet, dziś nie byłbym taki naiwny i albo grzecznie brałbym zasiłek, albo znalazł jakąs możliwość i pojechał pracować do Niemiec choćby do McDonalda za 1000 Euro. To jeden z powodów dla, których warto wejść do Unii.
22.03.2003 01:15 #Duśka
A może ktoś ma jakieś chałupnictwo dla kobiety obarczonej dwójką dzieci, która nadal chce prowadzić dom i wychowywać dzieci, a nie zostawić je z kluczem na szyi i biec na 8 godzin do biura? Duśka
REKLAMA
22.03.2003 21:26 #Piotrek z Odkrytej
Trochę późno, żeby dzwonić, ale może napisz coś więcej o Twoich wymaganiach. Pewnie chciałbyś, żeby delikwent miał działalność gospodarczą - takie najczęściej wymogi stawiają agencje nieruchomości. Pewnie wymagasz doświadczenia, to nie jest prosta praca i nie chciałbyś zatrudniać kogoś "surowego" w branży. No wg mnie nie każdy nadaje sie do takiej pracy - ja pewnie nie.
RR albo jesteś mocno niezorientowany na rynku pracy, albo zdesperowany (to jest moja opinia i możesz się z nią nie zgodzić).
22.03.2003 22:15 #Igor
Czy działalnosc gospodarcza w sytuacji braku pracy jest sprawą nie do przeskoczenia? Dziś nie tylko agencje nieruchomości to praktykują. Większość handlowców na rynku działa jako własna firma. Wydaje mi się, ze jeśli ktoś jest na serio bez pracy - to zarejestrowanie się w urzędzie dzielnicy nie powinno stanowić problemu. A z tego co słyszałem agencje nieruchomości biorą teraz dużo "świeżej krwi" i próbują. Wiekszość odpada, bo się nie nadaje, ale najlepsi zostaja i mają dobrą robotę. Zazdroszczę im systemu pracy, wolności, no i tego, że każdego dnia poznają kogoś ciekawego. No i oczywiście tych wnętrz, których sie naoglądają.
24.03.2003 09:04 #Basia
Problemem nie jest samo zarejestrowanie się, tylko że otrzymywana pensja nie zawsze wystarcza potem żeby opłacić wszystkie świadczenia i normalnie żyć. Po to pracodawca wymaga działalności gospodarczej żeby oszczędzić na pracowniku. Do tego dochodzą inne minusy pracy właściwie na własną rękę.
24.03.2003 09:48 #Mieszkaniec
Ile otrzymuje naganiacz grosików prowizji od kilkutysięcznej prowizji klienta ?
Gawronie słyszałeś, żeby ktoś teraz poszukiwał ludzi do normanej pracy za zwykłe pieniądze poprzez ogłoszenia ?
24.03.2003 10:20 #agent nieruchomości
ja wam mogę powiedzieć jak wygląda praca w takiej firemce, ten pan wiele mówiącym nazwisku da wam 20% (to skrajne maximum) z każdej prowizji, będzie wam kazał siedzieć do późnego wieczora i w soboty, będzie żądał od was zbierania jak największej ilości ofert żeby tylko jego biuro jak najwięcej sprzedało mieszkań, on będzie obrastał w piórka i walił was po rogach jak tylko się da (najmniejsza pensja, albo każe założyć działalność gospodarczą na którą ledwo zarobicie), błagam nie łudźcie się, on może dać wam zarobić tylko po to żeby na tym zarobić pięć razy tyle przy waszym codziennym uczuciu że dajecie się (powiem jednak delikatnie) wykorzystywać, nie na darmo uczył się od najlepszych w tym fachu prywaciarzy i wyrobników fortuny na czyichś karkach
z wiosennym uśmiechem pozdrawiam przyszłych agentów nieruchomości u autoryzowanego agenta, bueheheheheh, pusty śmiech mnie ogarnia
pozdrawiam również pana ze szczytnymi celami, który chce uratować mieszkańców białołęki od rosnącego bezrobocia
REKLAMA
24.03.2003 11:45 #Rozsądek
Co ciekawsze gostek nie odbiera telefonu a jego skrzynka w telefonie jest pełna. Czy Pan jest poważny Panie Rafale ? Wypuszczenie posta z wymówkami, że ludzie nie chcą u Pana pracować i nieodbieranie telefonów jest OK ? A może Pan poda telefon stacjonarny i adres firmy, aby wiadomość uwierzytelnić ? Czekamy i prosze nie pisać z przekąsem, że ponoć istnieje bezrobocie - ono niestety jest, a może Pan również swoją postawą się do tego przyczynia.
24.03.2003 12:22 #MK
Agencie nie-agencie!
Byc może rzeczywiście kiedyś usiłowałeś pracować w nieruchomościach, albo jesteś wyjątkowo kiepski i niekumaty. Nikt nikomu nie każe pracować do nocy i w weekendy, ale przeciez właśnie wtedy najwięcej się zarabia. To jest specyfika tego zawodu. Klienci umawiają się po pracy, często późno, a takze w soboty i niedziele. Niestety, ale agent któremu to nie pasuje, nie zarabia. Mylisz się także co do prowizji. W większości duzych agencji nie słyszałem o kwotach niższych niż 40%, wiec w małych siłą rzeczy musi być jeszcze więcej, choc przyznam, że głowy za to nie dam sobie uciąć. W wielu firmach prowizja jest bardzo wysoka lub wręcz w całości dla agenta. W zamian za to płaci się miesięczny czynsz na rzecz właściciela. To się opłaca i jednej i drugiej stronie, oczywiście pod warunkiem pracowitości agenta. Niepracowici odpadają w przedbiegach.
A gostek rzeczywiście nie odbiera telefonu i to jest dziwne.
24.03.2003 12:26 #agent nieruchomości
pewnie śpi kiedy jego trzoda na niego tyra
24.03.2003 12:53 #pracodawca
Kimkolwiek jesteś, agencie nieruchomości, mądrością nie grzeszysz. Słyszłeś o jakiejkolwiek firmie, w której jak nie ma szefa, to praca wre?
Pracownicy wymagają stałej kontroli, inaczej firmę czeka nieuchronna plajta.
24.03.2003 13:09 #agent nieruchomości
jak łatwo dać się podpuścić...... eh
REKLAMA
24.03.2003 13:28 #Mieszkaniec
agent Rafał Szelenbaum - A.N. UNIKAT ( źródło - www.unikat.com.pl )
24.03.2003 14:41 #ela
tę informację podaje poczta głosowa
24.03.2003 15:18 #Rozsądek
Może ktoś go zrugał przez inny telefon, żeby sobie zrobił porządek ze skrzynką.
24.03.2003 15:36 #Rafał Szelenbaum
Bardzo serdecznie przepraszam wszystkich ,którzy dzwonili do mnie całkiem serio ,ale przedpołudnie wbrew opiniom co niektórych dość intensywnie pracowałem ,a niestety nie na wszystkich spotkaniach mogę sobie pozwolić na odbieranie telefonu.Opinie idiotów,szyderców i prześmiewców pozwolę sobie pozostawić bez komentarza.Jeszcze raz przepraszam zainteresowanych ,wyczyściłem skrzynkę i dziś powinienem już normalnie odbierać telefon.
24.03.2003 22:23 #Rozsądek
No to może zamiast narażać bezrobotnych na koszty związane z dzwonieniem na komórkę, dowiemy się jakie są wymagania stawiane potencjalnemu pracownikowi w nieruchomościach. Żartowałem, ale może to nie jest zły pomysł, co Pan na to Panie Rafale ? Pewnie licencja, pewnie działalność, pewnie własny samochód, może dowiedzielibyśmy się czegoś bliżej.
REKLAMA
27.03.2003 13:11 #Rozsądek
Skoro nie ma żadnych wymagań, to możemy zostać agentami wszyscy. A tak w ogóle, to po co pisać na forum, żeby jednorazowo zaistnieć, panie Rafale ? A może to blef i żadna filia tu nie powstanie, coś mi się wydaje, że tak.
27.03.2003 18:11 #Rafał Szelenbaum
Rozsądnie odpowiadając :),firma Unikat zaistniała na rynku 12 lat temu,biuro istnieje od lutego roku obecnego,warunki pracy?Najchętniej osoba posiadająca doświadczenie w branży nieruchomości,ale przede wszystkim osoba,która ma lub miała doświadczenia sprzedażowe,ma chęć i motywacje do pracy. Co do warunków finansowych,to niechaj Rozsądek wybaczy..... :)
Wszyscy boją się jak ognia własnej działalności gospodarczej, bo nie chcą ryzykować i ponosić kosztów. Dlaczego więc dziwią się pracodawcom, którzy nie chcą zatrudniać pracowników na etat? Przecież koszt pracownika to nie tylko jego pensja, ale także ZUS i podatek. Poza tym zgadzam się z #pracodawcą, że nie ma firmy, w której praca wre pod nieobecność szefów.
31.03.2003 10:28 #Rozsądek
Co to są doswiadczenia sprzedażowe, panie Rafale. Czy ekspedientka w sklepie jest dobrym kandydatem ? Czy moze ktoś, kto nigdy niczego nie sprzedawał, ale ma zdolności interpersonalne mógłby sie starać o takie stanowisko ? Te pojęcia, którymi Pan operuje są nieostre (to tzw. guma od majtek, czyli w takim pojęciu można zmieścić wszystko). Nigdy nie pytałem o finanse, więc ...... nie wybaczam.

 6946/7209 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 ,BAREK-BECZKA niezwykle oryginalny barek domowy na alkohol. Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle oryginalnych barków domowych imitujacych beczkę. Barki wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. barekdomowy.wordpress.com

Kupię mieszkanie
 Małżeństwo z dzieckiem kupi 2-3 pokoje 886-127-311

Usługi transportowe
 Świadczymy usługi z zakresu przeprowadzek i transportu. -Realizujemy duże i małe przeprowadzki, - Przeprowadzki mieszkań, domów, firm - Transport gabarytów: duże AGD, pianina, sejfy, serwery - Montaż/demontaż mebli - Wnoszenie materiałów budowlanych Zapewniamy profesjonalną i sprawną ekipę, która zrealizuje każde zlecenie. Wycena usługi oraz materiały do pakowania zapewniamy bezpłatnie. Zapraszamy do kontaktu: 697 955 151

Komputery
 "Potrzebny serwis komputery ? Problem z Laptopem? Zalałeś laptopa? Zależy Ci na czasie ? Straciłeś Dane? Nie działa poczta? Masz uszkodzone zawiasy? Rano musisz oddać projekt?Nie mogłeś lepiej wybrać, Ratuj Laptopa to profesjonalny serwis komputerowy, zadzwoń 22 666 61 60 24h opisz problem, jeśli to super pilna naprawa poinformuj o tym. Znajdziemy rozwiązanie z sytuacji beznadziejnej. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność danych. Nie masz czasu przyjechać do serwisu? Odbierzemy sprzęt z domu, firmy. Naprawiamy komputery 18 lat. Dysponujemy dużym parkingiem pod serwisem. Serwis Dell, Serwis Lenovo, Serwis Acer, Serwis HP, Serwis Asus, Serwis Samsung, Serwis Samsung, Serwis MSI, Serwis Sony, Toshiba. Pogotowie komputerowe Warszawa 24h." Pracujemy od 9-18, w soboty 10-14. 22 666 61 60 www.ratujlaptopa.pl


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA