REKLAMA

Wawer

kronika policyjna »

 

Pierwsza hiena cmentarna zatrzymana w Radości

  31 października 2023

alt='Pierwsza hiena cmentarna zatrzymana w Radości'
źródło: Straż Miejska

Przed godziną trzecią w nocy pewien 33-latek z Garwolina przyjechał pod cmentarz w Radości. Twierdził, że zrobił to, by odpocząć. W bagażniku auta miał kwiaty. Jego tłumaczenia były niespójne i nielogiczne.

REKLAMA

Około godziny trzeciej w nocy 31 października strażnicy miejscy z Wawra, biorący udział w akcji "Hiena", podjechali pod cmentarz przy ulicy Izbickiej, by przejąć posterunek po innym patrolu.

Samochód przy cmentarzu w Radości

Zainteresowanie funkcjonariuszy wzbudził zaparkowany przy cmentarnym murze samochód. Obok auta nerwowo kręcił się mężczyzna. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Strażnicy podeszli i zapytali, co robi w tym miejscu o tak później porze. Kierowca auta odparł, że wraca "z giełdy przy ulicy Barskiej" i postanowił odpocząć. 33-latek był mieszkańcem gminy Garwolin. Jego tłumaczenia zastanowiły funkcjonariuszy, ponieważ na Barskiej nie ma giełdy, a okolice cmentarza nie leżą na trasie, którą według tłumaczeń miał pokonać kierowca. Na dodatek nie umiał wytłumaczyć, którędy jechał z rzekomej giełdy.

Wstąp do księgarni

Kwiaty doniczkowe ukryte w bagażniku

W bagażniku strażnicy znaleźli kwiaty doniczkowe. Nie były one jednak opakowane w sposób, w jaki sprzedaje się je na giełdach. Mężczyzna nie potrafił odpowiedzieć, jakiego koloru kwiaty "kupił". Jego tłumaczenia stawały się coraz mniej wiarygodne, ale ostatecznie pogrążyło go pytanie o dokumenty samochodu. Okazało się bowiem, że 33-latek nie posiadał dowodu rejestracyjnego auta, nie umiał nawet podać przybliżonej daty jego zakupu. Strażnicy wezwali patrol policji, któremu przekazali mężczyznę.

JR

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy