REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
Wawer

kronika policyjna »

Zaginęła 16-letnia Lena. Policja prosi o pomoc

  dzisiaj, 04:48

alt='Zaginęła 16-letnia Lena. Policja prosi o pomoc'
Zaginiona Lena Spica źródło: otwock.policja.gov.pl

Policjanci z Otwocka poszukują 16-letniej Leny. Nastolatka ostatni raz była widziana 22 maja około godziny 13 przy ul. Kochanowskiego w Otwocku.

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Do tej pory dziewczyna nie wróciła do miejsca pobytu i nie skontaktowała się z rodziną. Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogą mieć informacje o miejscu jej pobytu, o pilny kontakt z policją.

Zaginęła Lena Spica z Otwocka

Według opublikowanego rysopisu zaginiona ma około 155-160 cm wzrostu i krępą sylwetkę. Ma ciemne, proste włosy do ramion. W chwili zaginięcia była ubrana w różowy top, białe spodenki i miała przy sobie różową torebkę.

Kup bilet

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej można przekazywać dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Otwocku pod numerami telefonów 47 724-12-13 oraz 47 724-19-00. Informacje można także zgłaszać pod numer alarmowy 112 lub do najbliższej jednostki policji. Policja udostępniła również adres e-mail: dyzurny.otwock@ksp.policja.gov.pl.

Red

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

norblin dzien dziecka 1norblin dzien dziecka 2norblin dzien dziecka 0

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni