REKLAMA

Żoliborz

komunikacja »

 

Autobus 221 na Żoliborzu pojedzie zmienioną trasą

  14 listopada 2023

alt='Autobus 221 na Żoliborzu pojedzie zmienioną trasą'
źródło: Warszawski Transport Publiczny

W związku z budową ronda u zbiegu Przasnyskiej i Rydygiera, od 15 listopada skrzyżowanie to zostanie zamknięte dla ruchu. Linia autobusowa 221 pojedzie zmienioną trasą, zaktualizowany został jej rozkład jazdy.

REKLAMA

W związku z budową ronda u zbiegu ulic Przasnyskiej i Rydygiera nie tylko kierowców, ale i pasażerów Warszawskiego Transportu Publicznego czekają utrudnienia.

Autobus 221 pojedzie na Żoliborzu inaczej

Zmieniona trasa autobusów linii 221 w kierunku placu Grunwaldzkiego będzie przebiegać: Dworzec Gdański - ks. Indrzejczyka - Rydygiera - Matysiakówny - Broniewskiego - al. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Wojska Polskiego - Plac Grunwaldzki 09. Zaś w kierunku Dworca: Plac Grunwaldzki 09 - al. Wojska Polskiego - ks. Boguckiego - al. Wojska Polskiego - Broniewskiego - Matysiakówny - Rydygiera - ks. Indrzejczyka - Dworzec Gdański.

Kup bilet

Nowe i skasowane przystanki

Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego uruchomiony został przystanek Plac Grunwaldzki 54 zlokalizowany na ul. Rydygiera przed skrzyżowaniem z ul. Matysiakówny obowiązujący dla linii 221 w kierunku krańca Plac Grunwaldzki jako stały. Przywrócone zostanie też funkcjonowanie przystanków: Plac Grunwaldzki 09, 10, 11, 12. Zawieszone zostają przystanki: Plac Grunwaldzki 14, Anny German 01, 02, Rydygiera 03, 04, Plac Niemena 03.

Od 15 listopada zmieniony zostaje też rozkład jazdy linii 221. Przed jazdą najlepiej zapoznać się z rozkładem i przystankami na stronie: www.wtp.waw.pl/rozklady-jazdy/.

JR

.
 

Komentarze (1)

# asffssfa

18.11.2023 10:17

To jest najwyższy czas. Debila, który zaprojketował tam układ jezdni, chodników i dróg dla rowerów, powinno się pociągnąć do odpowiedzialności. Piesi włażą pod koła rowerów, kierowcy trąbią jedni na drugich i klną, a wina jest po stronie żadnej z tych grup, tylko po stronie kretyna, który zrobił tam galimatias.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA