REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# inzynier_wwa

26.09.2013 12:59

Zdrój ma prawie 200 lat, nadal funkcjonuje choć mniej wydajnie - należy o niego zadbać i niech UDz, UM i MPWiK nie umywają rąk - nie od problemu, ale od szansy zadbania o to miejsce. Zdrój nie jest dla mnie nowością, znam go z czasów spacerów do Lasu Bielańskiego. Chętnie dowiem się jeszcze więcej nt. jego historii - intryguje mnie rzeźba, która zdobi ujęcie wody (ale też "straszy" - może również urzędników)

# michal

30.09.2013 21:24

Ja pamiętam zdrój z dzieciństwa. Rodzice, gdy w planach był przejazd Wisłostradą, zawsze zabierali baniaczki. Bo herbata z tej wody - w porównaniu z herbatą z ówczesnej kranówki - smakowała wyjątkowo!
Teraz też często przejeżdżam obok rowerem ale miejsce niestety specjalnie nie zachęca do postoju... a szkoda.

# Radny

03.10.2013 01:55

Jak nie ma pieniedzy, to niech przestana kombinowac i krasc, bo wiekszosc kasy idzie do kieszeni, a w papierach sa bzdury.

REKLAMA

# Gosc z daleka

03.10.2013 17:12

Przed laty jeździłem tam po wode na herbate. Była wspaniała. Dzieki za wspomnienie tego zapomnianego juz miejsca. Warto je utrzymac dla pokolen.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA