REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Wypadek na nartach w Austrii

# Malik24

19.12.2017 00:06

Po powrocie z Austrii, gdzie złamałem rękę, chcę uzyskać zwrot kosztów leczenia i leczyć się dalej. Jak to zrobić?

# AnielaC

19.12.2017 00:23

Zacznij od przetłumaczenia dokumentacji medycznej na język polski, żeby pokazać lekarzowi. Zapisz się jak najszybciej na wizytę. Dokumenty profesjonalnie przetłumaczysz w https://izabelaniewiadomska.pl/

# GrzegorzPal

19.12.2017 00:27

Każdy obywatel państwa członkowskiego Unii Europejskiej ma prawo do swobodnego
podróżowania, podejmowania pracy, studiowania i zamieszkiwania w wybranym przez siebie
państwie lub państwach Wspólnoty. Dlatego możesz leczyć się gdzie chcesz. Należy Ci się zwrot kosztów, jeśli płaciłeś w Austrii za leczenie.

REKLAMA

# Janna

19.12.2017 00:29

Teoretycznie tak, ale powinieneś mieć w Austrii ze sobą kartę EKUZ. To Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu za granicą.

# Kazimiera

19.12.2017 00:30

O ile wiem, to ZUS nie zwraca wszystkich kosztów.

# Wiktoria

19.12.2017 00:33

NFZ zwróci i tyle, ile wydaje na taką usługę medyczną w polskich szpitalach, dlatego może to być mniej niż zapłaciłeś za leczenie.

REKLAMA

# Kolorowa

19.12.2017 00:34

Czyli to nie do końca jest tak różowo.

# Bielanka

19.12.2017 10:44

#Malik24 napisał(a) 19.12.2017 00:06
Po powrocie z Austrii, gdzie złamałem rękę, chcę uzyskać zwrot kosztów leczenia i leczyć się dalej. Jak to zrobić?
Nie masz co robić spamerze je***any ?

# Olamako

19.12.2017 19:55

Ktoś coś

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024