REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Weterynarz

23.06.2017 00:41 #nommis
Witam. Mój piesek ma odmę, czy możęcie polecić mi jakiegoś dobrego weterynarza, który mógłby właśnie takim kłopotem się zająć?
03.07.2017 23:49 #Czeslauw
#nommis napisał(a) 23.06.2017 00:41

Witam. Mój piesek ma odmę, czy możęcie polecić mi jakiegoś dobrego weterynarza, który mógłby właśnie takim kłopotem się zająć?
ałodobowa Ursynowska Klinika Weterynaryjna ul. Strzeleckiego 10E - bardzo dobre miejsce. Mój piesek miał kiedyś to samo, trzeba było operacyjnie wszystko robić. Nie jest to prosty zabieg, dlatego wet musi być moim zdaniem bardzo na poziomie.
04.07.2017 10:58 #Witi
Dokładnie jest tak, jak piszesz. Akurat tę klinikę mam bardzo niedaleko, sporo osób, które znam właśnie do nich uczęszcza. Moim zdaniem udzielą pieskowi kompleksowej pomocy.
04.08.2017 22:59 #Tomczukk
Tak, to ważne jest również to, jak się postępuje po takiej operacji likwidacji odmy. Dobrze, że właśnie ta klinika oferuje też dla właścicieli kompleksowe wparcie. Człowiek, którzy przecież wiedzy takiej nie ma nie pozostaje sam sobie.
07.08.2017 10:28 #Woyyyti
Tak, to prawda. Moim zdaniem ta klinika na Strzeleckiego jest pierwszorzędna pod względem opieki.
10.08.2017 15:00 AnetaMalejczyk
Z tego, co ja słyszałam to w Oazie leczy się wiele schorzeń. To sami profesjonaliści, więc warto ;)
Możesz także wejść tutaj i sprawdzić sobie polecanych wetów.
18.08.2017 11:57 #lapidarny
#Woyyyti napisał(a) 07.08.2017 10:28

Tak, to prawda. Moim zdaniem ta klinika na Strzeleckiego jest pierwszorzędna pod względem opieki.
a czym możesz to zaargumentować?
18.08.2017 12:33 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

1006/2771 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 --- Mamy do dyspozycji całoroczne domki drewniane z kominkami i pokoje w pensjonacie w przepięknej okolicy w Bieszczadach blisko stoków narciarskich. Na miejscu przygotowaliśmy dla Państwa pakiet świąteczny z wyżywieniem i atrakcjami m.in. bieszczadzki kulig, wspólne ubieranie choinki, kolędowanie, seanse saunowe, jacuzzi i bajkowe dla dzieci. Cena uzależniona od wyboru opcji. DANFARM Bieszczadzki Ośrodek Wypoczynkowo Konferencyjny Równia 92, 38-700 Równia tel. 695 904 772

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Mam do oddania małego, czarnego konta, urodzonego w lipcu tego roku. Kotek odrobaczony, szczepiony, po przeglądzie. Zdjęcia i inne informacje na priv (790519960) Marcin Wielocha

Usługi inne
 ALARM CCTV montaż naprawa 576-268-066

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.