REKLAMA
REKLAMA

Weterynarz

23.06.2017 00:41 #nommis
Witam. Mój piesek ma odmę, czy możęcie polecić mi jakiegoś dobrego weterynarza, który mógłby właśnie takim kłopotem się zająć?
03.07.2017 23:49 #Czeslauw
#nommis napisał(a) 23.06.2017 00:41

Witam. Mój piesek ma odmę, czy możęcie polecić mi jakiegoś dobrego weterynarza, który mógłby właśnie takim kłopotem się zająć?
ałodobowa Ursynowska Klinika Weterynaryjna ul. Strzeleckiego 10E - bardzo dobre miejsce. Mój piesek miał kiedyś to samo, trzeba było operacyjnie wszystko robić. Nie jest to prosty zabieg, dlatego wet musi być moim zdaniem bardzo na poziomie.
04.07.2017 10:58 #Witi
Dokładnie jest tak, jak piszesz. Akurat tę klinikę mam bardzo niedaleko, sporo osób, które znam właśnie do nich uczęszcza. Moim zdaniem udzielą pieskowi kompleksowej pomocy.
04.08.2017 22:59 #Tomczukk
Tak, to ważne jest również to, jak się postępuje po takiej operacji likwidacji odmy. Dobrze, że właśnie ta klinika oferuje też dla właścicieli kompleksowe wparcie. Człowiek, którzy przecież wiedzy takiej nie ma nie pozostaje sam sobie.
07.08.2017 10:28 #Woyyyti
Tak, to prawda. Moim zdaniem ta klinika na Strzeleckiego jest pierwszorzędna pod względem opieki.
10.08.2017 15:00 AnetaMalejczyk
Z tego, co ja słyszałam to w Oazie leczy się wiele schorzeń. To sami profesjonaliści, więc warto ;)
Możesz także wejść tutaj i sprawdzić sobie polecanych wetów.

150/2454 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie