REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Najnowsza Honda Civic co myślicie?

# Rafał909

25.07.2017 01:03

Cześć, chciałem poznac opinię innych na temat najnowszego modelu Honda Civic. Co sądzicie?

# Jaca90

25.07.2017 14:03

NO najnowszy model dla mnie klasa sama w sobie :) Chciałbym go miec, ale niestety jeszcze trochę budżet nie pozwala. Jednak będe starał się go upolowac. Filmy na kanale HondaPlaza dotyczace jego testów tylko bardzirej przekonuja mnie własnie do tego modelu Ogólnie uwielbiam japoński styl aut i też oczywiście dokładność :)

# MaciejKalinko

31.07.2017 08:39

Cześć :) A co masz w planie kupić? Jeżeli tak to moim zdaniem jak najbardziej warto. Niezawodne silniki, piekne wykończenie z zewnątrz i w środku. Do tego prrzestronny i co najwazniejsze świetnie radzi sobie w mieście i na dłuższych trasach. Możesz umówic się na jazdę próbną tym autem i dokładnie poznasz jak się sprawuje na wlasnej skórze.

REKLAMA

# KacperAndruk

06.08.2017 18:52

Ogólnie najnowsze modele Hondy wyróżniają się wśród konkurencji. HondaPlaza jest najlepszym miejscem do ich obejrzenia, sprawdzenia na jeździe próbnej i dopytania specjalistów dokładnie o jego parametry, wykonanie itd. Zawsze miła i pomocna obsługa, a tego powinniśmy właśnie oczekiwać wszędzie.

# ivvona

15.08.2017 18:11

Widziałam ostatnio w ASO Matraszek, to jest http://www.hondamatraszek.pl/, robi wrażenie to autko zarówno jeśli chodzi o design, jak i "parametry", chętnie bym na takie wymieniła swój obecny model :) Może w przyszłym roku :D

# PatrykEl

17.08.2017 22:11

Również poluję na ten model auta i zobaczymy kiedy uda mi się na niego dozbierać. Auto które potrafi poradzić sobie zarówno na mieście jak i torze. Piękny design i to przyspieszenie. WArto zajrzeć do HondaPlaza aby zobaczyć i poczuć tą moc.Może skuszę się na leasing, który również oferują

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA