REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tapetujemy

08.03.2018 20:56 Tapetujemy
Witam.
Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby mieć piękne, nowe tapety w swoich mieszkaniach.
tel. 574 791 799

Usługa tapetowania.
Wszystkie rodzaje, szybkie terminy, dobra cena, solidne wykonanie.
Proszę zadzwonić, umówimy się, ustalimy warunki i ruszamy.

Można mnie odnaleźć na FB /Tapetujemy
09.03.2018 21:06 #to syf jest
to syf jest
16.03.2018 13:06 Tapetujemy
Wolne terminy w przyszłym tygodniu. Zapraszam chętnych na tapetowanie.
Krzysiek.
tel. 574 791 799
Tapetujemy
16.03.2018 13:21 #Maria.Leska
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

51/1518 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Skupuję udziały w nieruchomościach, domy, działki, mieszkania za gotówkę (Brwinów, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki,Żelechów,Milanówek). Pomagam w dopełnieniu formalności związanych ze sprzedażą. Zapraszam do kontaktu: 792 401 501

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 0 zł 504-617-837

Działkę budowlaną sprzedam
 Sprzedam dzialke 961 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi i malym domkiem calorocznym w Wygledach miedzy Babicami a Lesznem. Cicha, spokojna okolica.Cena do negocjacji

Dam pracę
 Międzynarodowa firma z branży sprzątającej zatrudni osobę na stanowisko brygadzisty. Praca w centrum Warszawy w dogodnej lokalizacji. Oczekujemy: - znajomości profesjonalnych chemicznych środków używanych przy sprzątaniu oraz technologii sprzątania, - komunikatywności, - umiejętności kierowania zespołem. Oferujemy: - wyposażenie we szelki wymagany do pracy sprzęt, - atrakcyjne wynagrodzenie, - wsparcie przełożonego podczas przejmowania nowych obowiązków. Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie kontaktując się na numer telefonu podany w ogłoszeniu lub wysyłanie CV na adres: g.fijalkowski(tu wstawić znak małpy)dussmann.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.606-145-740

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.