REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Szybkie kredyty na dowód, pożyczki pozabankowe

# e-credit

26.06.2017 05:49

Szybkie kredyty na dowód, pożyczki pozabankowe przez internet dla każdego! Szybki przelew gotówki na konto, bez zaświadczeń.
Kredyty już od 18 roku życia na dowolny cel.
W ofercie kredyty, pożyczki, chwilówki, karty kredytowe i pożyczki dla firm.
Dodatkowo pożyczki dla osób bezrobotnych i zadłużonych.
Pożyczki przez internet na dowód
Szczegóły na www.e-credit.com.pl
Kredyty online bez zaswiadczeń
- przez internet
- na dowód
- bez bik
- w 15 minut
Wybierz najlepszą ofertę już w 15 minut

# Teresa Nowak

30.04.2018 23:26

Znalazłam ostatnio ciekawą opcję pożyczki w Kredyt1000, wpadło mi w oko to że maja dość długi okres spłaty pożyczki, bo aż do 90 dni, gdzie praktycznie wszystkie firmy maja jedynie okres spłaty 30 dni. Taki długi okres spłaty jest dość pomocny dla tych, którzy się zapożyczają, bo nie oszukujmy się, nie każdego stać aby wyłożyć całą kwotę w ciągu 30 dni i tak zrobić aby wystarczyło na życie przez cały miesiąc.

# Ania Ł

02.07.2018 13:01

Jeśli szybko i pozabankowo to mogę polecić taratatu.pl. Cały proces wnioskowania odbywa się online. Polecam.

REKLAMA

# Laski Anna

02.07.2018 13:03

Jeśli szybko i pozabankowo to mogę polecić taratatu.pl. Cały proces wnioskowania odbywa się online. Polecam.

# Ania Ł

02.07.2018 13:03

Jeśli szybko i pozabankowo to mogę polecić taratatu . pl. Cały proces wnioskowania odbywa się online. Polecam.

# darcy

05.11.2018 04:37

Pożyczki pozabankowe z jednej strony mogą być czasem ratunkiem od kłopotów finansowych, ale same w problemy finansowe mogą także wpędzać. Przecież są one bardzo drogie. Wystarczy np. porównać takie pożyczki na https://chwilowapozyczka.pl/ aby zorientować się, że ich oprocentowanie idzie w dziesiątki, a czasem nawet w setki procent w skali roku. To wielokrotnie więcej niż w przypadku kredytu gotówkowego w banku. Jeśli dobrze się poszuka, to kredyty bankowe w promocji mogą mieć oprocentowanie niższe niż 10%. Jeśli więc ktoś ma już jakieś problemy finansowe i zaciągnie taką pożyczkę, to może mieć jeszcze większy problem niż wcześniej.

REKLAMA

# darcy

05.11.2018 04:41

Pożyczki pozabankowe z jednej strony mogą być czasem ratunkiem od kłopotów finansowych, ale same w problemy finansowe mogą także wpędzać. Przecież są one bardzo drogie. Wystarczy np. porównać takie pożyczki na http://chwilowapozyczka.pl/ aby zorientować się, że ich oprocentowanie idzie w dziesiątki, a czasem nawet w setki procent w skali roku. To wielokrotnie więcej niż w przypadku kredytu gotówkowego w banku. Jeśli dobrze się poszuka, to kredyty bankowe w promocji mogą mieć oprocentowanie niższe niż 10%. Jeśli więc ktoś ma już jakieś problemy finansowe i zaciągnie taką pożyczkę, to może mieć jeszcze większy problem niż wcześniej.

# Lolita_90

08.11.2018 15:34

A Ja tam mam doświadczenie z https://cfh.biz.pl/. Myślę, że trudno znaleźć na rynku lepszą firmę, która z takimi warunkami będzie chciała nam pomóc.

# tymon

03.12.2018 20:39

Biorąc pożyczkę w parabanku trzeba pamiętać, że na początek podają ci rękę, a na koniec mogą podać ci pętle. Brutalne, ale oni nie mają skrupułów bo tylko kasa liczy się. Bank Raiffeisen oferuje pożyczkę na mega warunkach. jest nieoprocentowana i rozłożona na 24 raty. RRso 2,88%

REKLAMA

# Brondal

15.02.2019 11:11

W Warszawie najlepszą ofertę pożyczek pozabankowych ma bezdyskusyjnie Open Cash na Chałubińskiego ( www.opencash.pl ). Firma sprawdzona, wiarygodna, umowa jasna i bez ukrytych opłat.

 JacekKindyk

06.03.2019 10:34

Nie mam pojęcia czy ktokolwiek korzystał, jednak bardzo korzystne warunki ma firma https://salvusmoney.pl/. Dodatkowo, jeżeli jest ktoś zdecydowany na tego typu kredyt to warto rozważyć przede wszystkim wszelkiej maści porównywarki kredytowe. W końcu po coś one powstały i warto z nich jak najbardziej korzystać.

# Anka00

01.05.2019 03:04

Takie oferty to są teraz wszędzie, jedyne co to możemy się wymieniać własnymi doświadczeniami. Ja ostatnio pożyczałam od kredyt1000. Dokładnie 1000zł wzięłam na 2 miesiące. Ze spłatą problemów nie było. Odsetki jak to odsetki - są, ale przynajmniej nie martwiłam się że nie zdążę ze spłatą pożyczki.

REKLAMA

# agnessczareczka40

14.05.2019 19:03

ja polecam wziąć pożyczkę przez stronę SprintCash https://sprintcash.pl/ - jest tam spory wybór firm pożyczkowych i otrzymamy pożyczkę nawet z komornikiem na głowie

# żaba

24.05.2019 15:05

Jeżeli wsparcia finansowego potrzebuje firma, to najlepszym rozwiązaniem są pożyczki i kredyty w Open Cash.

 oewonga

25.06.2019 18:33

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

REKLAMA

# kkk

05.07.2019 00:14

Nie wiem czy bez baz już ktoś daje, wiąże się to z wysokim ryzykiem. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będą https://superomat.pl/ udzielane na przejrzystych zasadach.

# picella

06.12.2019 18:22

Dlaczego Wonga proponuje inną kwotę pożyczki niż tę, o którą zawnioskowałam?

 oewonga

18.12.2019 17:52

#picella napisał(a) 06.12.2019 18:22
Dlaczego Wonga proponuje inną kwotę pożyczki niż tę, o którą zawnioskowałam?

Witam! Picella, po przeanalizowaniu Twojego wniosku o pożyczkę, w ciągu kilku minut poznasz swoją indywidualną ofertę. Może się zdarzyć, że jej kwota okaże się niższa niż ta, o którą się ubiegasz lub zaproponujemy Ci inny okres spłaty. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy odpowiedzialnym pożyczkodawcą i dokładnie analizujemy Twoją sytuację finansową, dotychczasowe zadłużenie i realne możliwości spłaty. Pamiętaj również, że to Ty ostatecznie zdecydujesz czy zaproponowane przez nas warunki pożyczki są dla Ciebie odpowiednie. Informacje dotyczące wniosku o pożyczkę ratalną, jak również wniosku o pożyczkę krótkoterminową wysyłamy zawsze w formularzu informacyjnym na Twój adres poczty elektronicznej jeszcze przed wydaniem decyzji.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

REKLAMA

# Mariczka

19.09.2021 15:29

Żyjąc w pętli pożyczek bardzo łatwo popaść w kłopoty w finansowe. Gdybyście musieli ogłosić upadłość konsumencką to przez ten proces bardzo pomógł mi przejść

# Mari

19.09.2021 15:32

#Mariczka napisał(a) 19.09.2021 15:29
Żyjąc w pętli pożyczek bardzo łatwo popaść w kłopoty w finansowe. Gdybyście musieli ogłosić upadłość konsumencką to przez ten proces bardzo pomógł mi przejść https://www.adwokatupadlosc.com/

Warto skorzystać z fachowej pomoc
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA