REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

szerzy się grypa...

# antypolityka

10.03.2003 11:41

właśnie wróciłem do pracy po grypie i nadal nie czuję się najlepiej, a wy co?? nikogo nie złamało? może boicie się białołęckiej służby zdrowia?

# Piotrek z Odkrytej

10.03.2003 22:39

Pewnie to propaganda grypowa. Życzę Ci zdrowia. Służby zdrowia boję się jak ognia, więc wolę nie chorować. Ale jak juz ktoś jest chory, niech nie stroni od lekarza.

# Vladymir

10.03.2003 23:35

Od lekarza niech stroni jak najdalej !!! Na drzwiach przychodni przy ul. Książkowej 9 /to ten wysoki blok z przepalonym od 2 lat neonem WBK na dachu/ wisi kartka "jeżeli nie musisz, to nie wchodź". Co racja, to racja, gdzie w końcu jest najwięcej wirusów jak nie w poczekalni lekarskiej ? Ja polecam domowe sposoby na grypę mojej żony: syropek z miodu, czosnku i cebuli, stawia na nogi szybciej, niż antybiotyk, no oczywiście, syropek musi być wzmocniony wysoko gatunkowym alkoholem...

REKLAMA

# aza

11.03.2003 10:38

A na noc, na wypociny polecam GRZAŃCA GALICYJSKIEGO!!!
Do gara, gotować, ale nie doprowadzić do wrzenia!!!
Smaczniutki i działa :)
I jakże niezbędny okład z gorących kobiecych piersi :)

 m0n1ka

11.03.2003 13:37

Ja już dogorywam od tygodnia i ani śladu poprawy, na jutro jestem ponownie umówiona do lekarza.
Vladymir, syropek chyba wypróbuję, brzmi wybuchowo.
Ale za okład dziekuję
Niniejszym cofam wszystkie wypowiedzi i myśli na temat tego, jak by to było dobrze pochorować trochę w domku, nie wstawać rano do pracy i nadrabiać zaległości w lekturze.

# dowcipnik

26.10.2014 20:41

A teraz będzie wirus grypy 2015, można się szczepić, jest w magazynach do wykorzystania niepotrzebna szczepionka na mutacje grypy z 2013 roku

REKLAMA

# atom

26.10.2014 22:38

Na pewno trzeba dbać o zdrowie.
Jednak wątpliwe czy przy pomocy przestarzałych szczepionek.
Czosnek jest bardzo zdrowy.

# Lutmann

27.10.2014 23:20

Cholercia, żeby tylko wszyscy zdążyli wyżyć.

# Pił Sucki

28.10.2014 15:15

Uwaga! W tym roku Grypa jest planowana na 16 listopada.

REKLAMA

 basik

29.10.2014 10:06

#Pił Sucki napisał(a) 28.10.2014 15:15
Uwaga! W tym roku Grypa jest planowana na 16 listopada.

:-D

 Joanna Rabiczko

30.10.2014 10:54

#Pił Sucki napisał(a) 28.10.2014 15:15
Uwaga! W tym roku Grypa jest planowana na 16 listopada.

Zobaczymy, co z tym 16 listopada :) będzie, ale póki co donoszę, że to właśnie dziś, 30.10 jest Dzień Zwalczania Grypy zajrzyjcie na stronę GIS-u
http://www.gis.gov.pl/?go=news&id=210
W razie czego ja jestem zaszczepiona :)

# Alka

30.10.2014 12:42

Mamy tu niezły wysyp radnych, albo kandydatów na radnych ostatnimi czasy. Jak do tej pory głos zabierał głównie Wojciech Tumasz, który jednocześnie może udokumentować wyniki swojej dotychczasowej pracy. Można się z nim nie zgadzać, ale nie można zarzucić braku aktywności. Pani Joanna Rabiczko, osoba zupełnie mi nieznana, nagle bardzo się udziela na forum, co ma ścisły związek z kampanią wyborczą. Zagłosuję tylko na te osoby, które były aktywne w ciągu ostatnich czterech lat i mogą pochwalić się jakimiś osiągnięciami na rzecz lokalnej społeczności.

REKLAMA

# lokalna społeczność

31.10.2014 00:30

Joanna Rabiczko napisała 30.10.2014 10:54
W razie czego ja jestem zaszczepiona :)
Czyli nie musimy pani omijać z daleka lecz na dowód tego odpowiednie świadectwo szczepienia powinna pani nosić i mieć przy sobie w celu okazywania go organom kontrolnym.

# aza

01.11.2014 21:06

już kaszlę i mam dreszcze

# kaszanka

02.11.2014 09:47

a kiedy bedzie Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska?
bo NFZ Mazowsze niewienic , że działa od października

REKLAMA

# zuzia

04.11.2014 23:37

coraz więcej ludzi choruje, pogoda taka nierówna.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024