REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

świeczka

01.12.2002 20:37 #Ania
[']
Juz dawno słyszałam o wypadku na rogu Światowida i Stefanika, ale wczoraj przeczytalam o tym w stołecznej i znów mi się smutno (i straszno) zrobiło. To zapale świeczke
01.12.2002 23:59 #kinio
Napiszcie proszę co to był za wypadek. Już od dłuższego czasu domyślam się, ze miała tam miejsce jakaś tragedia (te świeczki stawiane regularnie), ale nic bliżej nie wiem. Tak więc dajcie znać -żyjącym użytkownikom dróg ku przestrodze.
02.12.2002 12:14 #ania
Jakis miesiac temu samochod potracil tam dziesieciolatka na pasach. Chlopiec byl z tydzien w śpiączce i nie udalo sie go uratowac. Wiecej bylo o tym w świątecznym wydaniu stolecznej. Taki spory artykol, moze jeszcze dotrzesz.
02.12.2002 14:38 #kinio
Dzięki za informację. To miejsce jest chyba w ogóle dość niebezpieczne. Słabe oświetlenie i duży ruch, a samochody skręcające w lewo ze Światowida w Stefanika bardzo ograniczają widoczność na przejściu, które jest tuż za tym skrętem, w stronę centrum. Ja sam miałem tu sytuację, że z powodu tych warunków późno zobaczyłem przechodzących. Na szczęście jechałem wolno i w porę się zatrzymałem.
P.s. Wyborcza, to chyba jedyna z polskich gazet bez swobodnego dostępu do archiwum. Trzeba się rejestrować i płacić.
02.12.2002 16:17 #misso
W tymże artykule o którym wspominacie jest informacja, że założą tam światła gmina na własny koszt.
REKLAMA
02.12.2002 23:27 #Vladymir
Było to 9.10.02 o godz. 17, a chłopiec miał 11 lat... Zabiła go rozpędzona Skoda Felicja, kierowca nawet nie zdażył hamować, był trzeźwy, obecnie biegli sądowi na podstawie oględzin jezdni ustalają prędkośc samochodu... Za miesiąc, jeśli to Was interesuje, akt oskarżenia w tej sprawie trafi do IX Wydziału Karnego Sądu Rejonowego dla W-wy Pragi, gdzie odbędzie sie proces kierowcy. A z rzeczonego artykułu w "Wyborczej" można się dowiedzieć, że ZTM nie sfinansuje żadnych świateł na B-ce, bo uważa, że tutaj jest za mały ruch, ale na Ursynowie buduje światła na żądanie pojedyńczych mieszkańców co 50 m, bo tam mieszkają obecne elity władzy /znane osiedle pt "zatoka czerwonych świń/ i już wszystko jasne, dlaczego u nas gmina musi finansować wszystko sama. A kolorki na Stefanika zostaną zamontowane 15.12.02, tak obiecała firma, która wygrała przetarg.
03.12.2002 09:08 #misiek
podobno Pan Giertych mieszka na Nowodworach, no tak ale LPR mam malo do powiedzenia, moze to i lepiej
03.12.2002 22:45 #jotes
Vladymir!
Sory że poprawię ale ZTM to nie ZDM chociaż jedni i drudzy diabła warci. ZTM to komunikacja ZDM to drogi. Jedno i drugie w Warszawie kiepskie.
04.12.2002 00:26 #Vladymir
Jotes, dzięki za poprawkę, oczywiście masz rację, chodzi o ZDM, który ma ustawowy obowiązek budowy świateł na tym skrzyżowaniu, bo to drogi miejskie, a nie dzielnicowe i na to my płacimy podatki lokalne, no ale ZDM to przede wszystkim organizacja polityczna realizująca postulaty swoich popleczników, a mieszkańcy dzielnicy Białołęka mogą ginąć na pasach bez sygnalizacji, bo nie mieszkają w zatopce czerwonych świń... I jak tu lubic komunistów ?
04.12.2002 09:29 #maya
Jak jesteśmy przy ZDM-ie to ciekawa jestem jak sobie będzie radził nowy jego szef...
REKLAMA

6838/6889 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Poszukuję świadka
 Szybka oferta pożyczki bez protokołu Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i handlowców od 5000 do 25 000 000 EUR w tempie 2% rocznie z największą szybkością i niezawodnością. Otrzymasz pożyczkę 24 godziny po złożeniu wniosku i bez protokołów. Kontakt: kimdescamper@gmail.com

Antyki
 Skup książek i Staroci Dojazd 666-900-333

Usługi inne
 Naprawa maszyn do szycia dojazd gratis 508-081-808

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV tel. 796-698-555

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Sezonowa wyprzedaż w DUKA do -70% na wybrane produkty
REKLAMA