REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

światła

# iwotomas

16.10.2002 23:07

mam pytanie czy mieszkańcom mieszkającym na Nowodworach nie przeszkadza jak działają światła na Świadowida i Mehofferają.
Czy ktoś kto odpowiada za działanie tych świateł próbował przejechać przez to skrzyżowanie po południu kiedy jest spory ruch pieszych, wynik jest taki że na małym skrzyżowaniu lokalnym stoi się tyle ile w śródmieściu. rozumiem że miało być bezpieczniej dla dzieci ale czy na pewno jest?

# Vladymir

18.10.2002 23:03

Zgadzam sie z powyższym spostrzeżeniem. Kolorki były i są potrzebne /sam o tym pisałemw poście "skrzyżowania śmierci", pamiętacie ?/, ale myślałem, że kolorki z ul. Strumykowej będą podłączone do tych ze Światowida ze względu na bliskość tych skrzyżowań. Niestety, oba skrzyżowania "czerwienią" się niezależnie od siebie, a co gorsza, w obu sygnalizacjach zastosowano tzw pętlę inducyjną, wzbudzaną przez ruch samochodów, który jest nierówny na obu krzyżówkach. Nie jest to dobre rozwiązanie dla krzyżówek dużych ulic przelotowych z małymi, tu powinno się zastoswać preferencje zieleni dla dużych ulic. Niedługo powstaną następne kolorki na ul. Stefanika, jeśli i te będą z pętlą indukcyjną, należy na niej powiesić tego, kto tak zaprojektował te wszystkie sygnalizacje...

# mieszkanka

24.10.2002 17:56

W światełkach przy Mehoffera ze Światowida jako kierowcy najbardziej brakuje mi zielonych strzałek uprawniających do skrętu w prawo, bardzo kłopotliwe to jest gdy n.p. w nocy (a te światła działają całą dobę na okrągło) stoję samotnie na skrzyżowaniu a chcę poprostu skręcić w prawo (światła przy Strumykowej mają tę opcję). Druga sprawa współczuję pieszym już kilkakrotnie widziałam jak osoby (może gościnnie odwiedzające ten rejon) stoją po kilka zmian świateł, bo chyba dopiero po naciśnięciu guzika zapala się zielone dla pieszych.

REKLAMA

# Vladymir

03.11.2002 00:16

A te kolorki na Strumykowej/Mehoffera coś za często sie psują. Gdy tylko popada, albo lekko powieje, juz pulsuje tylko źółte...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break