REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# burmistrz

24.12.2018 19:53

Wszystko ładnie pięknie. Na to są pieniądze a przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ul: lazurowa z dywizjonu 303 ma od roku wytarte pasy na jezdni i piesi są mało widoczni. Cy musi ktoś zginąć żeby cwaniaczki z ratusza wzięli się do pracy? Przed wyborami mulatek z ratusza obiecywał złote góry jak wygra a odmalowywanie pasów ich przerasta. Mam sam kupić farbę i w nocy malować?

# nickk

25.12.2018 09:50

Zgadzam sie tam sa potrzebne swiatla, a dwa to nie ma nawet chodnika nie mowiac o sciezce rowerowej na CALYM odcinku od ul Kocjana do Gorczewskiej, z jednej strony bloto na wsyokosi ul NArwik i z drugiej strony bloto to jest bardzo zaniedbany fragment, jezdnia z dziurami no masakra..

# Lukasz321a

25.12.2018 10:00

Strasznie mnie irytuje marnowanie pieniędzyna na ścieżki dla darmozjadów...

REKLAMA

# Wwa

25.12.2018 20:36

Darmozjadem może jesteś ty ,ja pracuję w Warszawie płacę podatki (mieszkam całe życie w Warszawie ) to jeżdżę po ścieżkach za które płacę jak wiele innych ludzi .

# Orto Graff

26.12.2018 01:05

#nickk, nie pisz po pijanemu bo bełkoczesz i robisz błędy.

# Michal80

26.12.2018 12:48

@Lukasz321a
Strasznie irytują mnie roszczeniowi pseudo-kierowcy, terroryzujący od lat całe miasto. Dobrze, że to się kończy.

REKLAMA

# Marian

26.12.2018 22:15

A ile dróg zbudował tem pseudo dyrektor ZDM? Dlaczego na tej ścieżce tak pusto? Widać niepotrzebnie wydane pieniądze. Korki ani tłok w autobusach nie zmalały.

# Usta Mariana, cyraneczki śpiew

26.12.2018 22:34

Marianie, na tej drodze jest pusto z dwóch powodów - jest zimno, a droga jest całkiem nowa. Gdy przed ośmioma laty otwartą Aleję Obrońców Grodna to też przez pierwszych kilka tygodni była pusta, tak że bywali nawet kpiarze poddający w wątpliość sens wybudowania trasy z trzypasmowymi jezdniami. A teraz tam prez kilka godzin dziennie stoi korek.

# Lukasz321a

27.12.2018 10:14

#Wwa napisał(a) 25.12.2018 20:36
Darmozjadem może jesteś ty ,ja pracuję w Warszawie płacę podatki (mieszkam całe życie w Warszawie ) to jeżdżę po ścieżkach za które płacę jak wiele innych ludzi .

To są 2 kołowe roszczeniowe, nieubezpieczone, blokujące ruch DARMOZJADY nie płacące na swoją infrastrukturę.
Pieniądze powinny pójść na to co miastu jest najbardziej potrzebne czyli piętrowe parkingi oraz rozbudowę komunikacji miejskiej.*
*Nie mam na myśli marnowania pieniędzy na tramwaje,

REKLAMA

# usta mulata

28.12.2018 10:53

#burmistrz napisał(a) 24.12.2018 19:53
Wszystko ładnie pięknie. Na to są pieniądze a przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ul: lazurowa z dywizjonu 303 ma od roku wytarte pasy na jezdni i piesi są mało widoczni. Cy musi ktoś zginąć żeby cwaniaczki z ratusza wzięli się do pracy? Przed wyborami mulatek z ratusza obiecywał złote góry jak wygra a odmalowywanie pasów ich przerasta. Mam sam kupić farbę i w nocy malować?

Dokładnie. Udają że nie widza a jak ktoś zginie to wtedy się obudzą albo tuż przed wyborami

# qvertz

29.12.2018 06:35

A kiedy w końcu zwężenie Połczyńskiej do dwóch pasków w jedną stronę? Należy przecież uspokajać ruch samochodowy.

# chrzescijanin tańczy

02.01.2019 16:12

#qvertz napisał(a) 29.12.2018 06:35
A kiedy w końcu zwężenie Połczyńskiej do dwóch pasków w jedną stronę? Należy przecież uspokajać ruch samochodowy.

dobrze wieśniaka z robyga niech im jezdzą pod oknami i kopcą. Warssssafka booookiem wyjdzie he he!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA