REKLAMA
REKLAMA

Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie?

18.08.2016 12:43 #kaspr90
Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!
23.08.2016 09:07 #majka90
Od czasu do czasu zamawiam jedzenie online z lokalu Ganesh na Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie. Na stronie ganesh.pl jest kontakt do zamówień. Nie pobierają dodatkowej opłaty za dowóz, wszystko jest już w cenie. To jest akurat kuchnia indyjska, fajna alternatywa dla pizz, kebabów, makaronów itp. Zdrowe, świeże jedzenie, bardzo dobrze przyprawione.
28.04.2017 10:42 #takaja
Organizowałam większą imprezę i potrzebowałam dobrego cateringu. Znajoma poleciła mi restaurację Akademia na Różanej, bo też mają to w swojej ofercie. Byłam jej niezmiernie wdzięczna po wszystkim, bo jak się okazało, dania mają wybitnie smaczne i są tak pięknie podawane, że je się również oczami.
04.07.2017 09:11 #ten
Ja zamawiam z Bubbles. Mają dobre jedzenie w niezłej cenie. Wiedziałem, że będzie smacznie, bo byłem u nich już kilka razy wcześniej, także sprawdziłem zanim zamówiłem:)
04.07.2017 11:54 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
27.07.2017 11:38 Weronikatym
też polecam Bubbles tanio szybko i smacznie

28/797 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie