REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie?

# kaspr90

18.08.2016 12:43

Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!

# majka90

23.08.2016 09:07

Od czasu do czasu zamawiam jedzenie online z lokalu Ganesh na Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie. Na stronie ganesh.pl jest kontakt do zamówień. Nie pobierają dodatkowej opłaty za dowóz, wszystko jest już w cenie. To jest akurat kuchnia indyjska, fajna alternatywa dla pizz, kebabów, makaronów itp. Zdrowe, świeże jedzenie, bardzo dobrze przyprawione.

# takaja

28.04.2017 10:42

Organizowałam większą imprezę i potrzebowałam dobrego cateringu. Znajoma poleciła mi restaurację Akademia na Różanej, bo też mają to w swojej ofercie. Byłam jej niezmiernie wdzięczna po wszystkim, bo jak się okazało, dania mają wybitnie smaczne i są tak pięknie podawane, że je się również oczami.

REKLAMA

# ten

04.07.2017 09:11

Ja zamawiam z Bubbles. Mają dobre jedzenie w niezłej cenie. Wiedziałem, że będzie smacznie, bo byłem u nich już kilka razy wcześniej, także sprawdziłem zanim zamówiłem:)

# szmata szeptana

04.07.2017 11:54

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..

 Weronikatym

27.07.2017 11:38

też polecam Bubbles tanio szybko i smacznie

REKLAMA

# hejo

25.09.2017 15:04

U mnie to różnie bywa. Zależy na co mam ochotę. Aplikacja do zamawiania jedzenia jest w tej sytuacji niezastąpiona. Każda porządna restauracja jest tam widoczna. :) http://www.mojegastro.pl/

# syfiasssta reklama

25.09.2017 15:23

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

# fifka

13.11.2017 18:10

Ja moge od siebie polecic Macro bios bar. Maja duzy wybor posilkow, jedzenie jest smaczne i pelnowartosciowe a do tego szykowane z ekologicznych zdrowych skladnikow. Mozna zamowic jeden posilek np lunch boxy albo caly pakiet. Czesto tu zamawiam bo to najlepsza firma z wielu ktore przetestowalam

REKLAMA

# blackoboo

14.11.2017 14:58

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

# Burgunt16

02.10.2019 13:14

Ja niebawem wydaję przyjęcie i pilnie potrzebuję sprawdzonej firmy cateringowej. Takiej w stylu http://arenacatering.pl/, tyle, że w stolicy.

# Żegota

30.07.2020 23:29

Dopiero jestem warszawską świeżynką, ale ja zamawiam najczęściej we Wrocławiu w cateringu Margaret oczywiście o ile mówimy o cateringu eventowym. Świetna organizacja, genialne dania (są ekstra opcje dla wegetarian ,wegan itd.) no i ceny które nie zwalają z nóg ;))0

REKLAMA

# mikii

18.09.2020 14:21

Na Wawrze działa super firma, która robi obiady w dostawie. Bardzo dobre, polskie dania i można się w 20 złotych zmieścić np. jak zamówisz sobie pierogi. A smakują jak w domu więc naprawdę warto spróbować. Co ciekawe wszystko mają fajnie zorganizowane, bo można wygodnie przez ich stronę www.obiadynawynos.pl zamawiać i potem już tylko czeka się na dostawę wybranych potraw.

# Anonim

27.09.2020 23:06

Ja zamawiam catering dietetyczny od Wygodnadieta.pl Bardzo dobre jedzenie bardzo dobre podwieczorki i bardzo indywidualne podejscie do klienta :)

# unicorn

28.09.2020 18:58

nie mam czasu chodzić po restauracjach pracuje od rana do późnych godzin popołudniowych. często korzystam z roomservice. mają około 100 restauracji, więc jest w czym wybierać. nie zawiodłem się na nich do tej pory.

REKLAMA

# Anonim

30.11.2020 15:06

Fajne cateringi ma Wygodnadieta.pl bardzo dobre jedzenie super jakość naprawdę mega mega

# Anonim

18.12.2020 19:16

A ja bardzo lubię te cateringi od Wygodnej diety. Mają świeże produkty smaczne posiłki. I naprawdę się najadam tymi porcjami.

# Gość

29.12.2020 10:18

Ja bardzo lubię jedzenie od Wygodnadieta.pl Można wszystko załatwić online więc super mają wszystkie certyfikaty które są dla mnie dowodem na to że ich jedzenie jest super

REKLAMA

# Anonim

29.12.2020 10:23

Ja lubię zamawiać jedzonko od Wygodnadieta.pl. Bardzo dobra jakość

 dewi

10.01.2024 16:24

Zobacz https://trucktruck.pl/?p=247 to dobra oferta.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA