REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

przychodnia na Milenijnej

# knegunda

18.01.2009 00:30

Ciekawa jestem jakie macie doświadczenia z pozyskaniem usług lekarskich w tej przychodni? Ja mam raczej bardzo mieszane uczucia.

# pielęgniarka

18.01.2009 16:26

Służba Zdrowia na Białołęce jest bardziej chora niż pacjenci.Milenijna -nowy obiekt a niewykorzystany.Czy pacjenci muszą się zapisywać rano.Po co telefony.Czekanie miesiącami na specjalistę to osiągnięcia naszej służby zdrowia. .Nowoczesne urządzenia stomatologiczne na Marywilskiej na które wydano kupę kasy nie są wykorzystywane bo jak mówi mi znajoma zatrudnia się tam stomatologa na 1/2 etatu.O Majorki to szkoda słów.Może trzeba przewietrzyć dyrekcję .Z oceny pacjentów może są za długo.
Dla porównania popatrzcie sobie ilu pacjentów dziennie obsługuje poradnia rodzinna.

# kunegunda

18.01.2009 16:41

Myślałam, że to ja miałam tylko jakieś problemy. Fakt, nie mogę zrobić morfologii, bo muszę się zwolnić z pracy. Przynajmniej laboratorium powinno być czynne wcześniej. Przecież badania są odwożone i te panie mogłyby pracować wcześniej i wcześniej wychodzić, bo po co są wszystkie, jak już nie ma pacjentów? Do badania ciśnienia wystarczy jedna, która zresztą mogłaby robić jeszcze coś. Przecież pod tym gabinetem nie ma stałej kolejki. A o internistach, szkoda gadać o specjalistach, to już zupełnie.

REKLAMA

# aspi

18.01.2009 21:05

ej ludzie czepiacie się za mało jest pieniędzy na państwową służbę zdrowia .Cieszcie się ,że w ogóle ktoś was przyjmuje. W prywatnych nie ma kolejek bo jak nie masz kasy to nie przyjmują. W państwowym praktycznie każdego muszą przyjąć popatrzcie na kontrakty z NFZu na ich stronie kto ile dostaje pieniędzy. Wy ciągle myślicie komunistycznie ,że wam się coś należy od państwa. A państwo teraz wszystko liczy i jest dla najbogatszych.

# kunegunda

18.01.2009 22:58

Sprawdź aspi, ile miesięcznie z Twojej pensji odprowadza się składek - to po pierwsze, a po drugie pisałam głównie nie o przyjęciach lekarskich, ale o godzinach pobierania podstawowych badań , a to chyba nie zależy (mówię o godzinach) od zakontraktowanych punktów z NFZ?

# aspi

19.01.2009 14:36

zawsze możesz zgłosić się do rady społecznej przychodni w której są mega niekompetentni ludzie

REKLAMA

# cobra22

19.01.2009 20:29

W naszej przychodni powinno być pogotowie ratunkowe i dyżur całodobowy.

# aspi

19.01.2009 21:03

takie rzeczy to tylko w Szwecji

# pela

19.01.2009 23:26

Czy to prawda że na Marywilskiej pracuje krewna osoby z władz SPZOZu.Jesli tak to kto może formulowac wymagania co do jakości pracy. Czy w tym przypadku to nie slowa piosenki -grunt to rodzinka.
Moze zadania przerastają dr.Ewę szarą eminencje SPZOZU ?Wszyscy leczymy sie w naszej służbie ale zaznaczam za nasze pieniądze.
Co wy na to ?

REKLAMA

# pacjentka

20.01.2009 14:01

Ludzie spokojnie!!! To tylko Polska a nie Szwecja.
Jak chcecie chorować i leczyć się to .... jazda za Odrę.
Przychodząc do przychodni zawracacie tylko d... ludziom, którzy chcą spokojnie zaliczyć kolejny dzień (za gównianą pensję) do emerytury.
Trochę więcej szacunku dla pracujących w opiece zdrowotnej.
#pela
Jak nie masz czym się zajmować tylko dr. Ewa to weź sobie wibrator i zajmij się sama sobą.

# także pacjentka.

20.01.2009 20:55

Pacjentka podjęła ważny wątek samowystarczalności.Dla siebie ma wibrator ,dla chorych wspaniałe rady i Odrę .Chorzy to głównie nasi rodzice w tym moi i dlatego także podzielam opinie innych.Coś trzeba czynić by efekty były lepsze.Ludzie którzy pracowali dziesiątki lat nie mogą dopchać się do specjalistów.Ty tego nie rozumiesz.

# kunegunda

20.01.2009 21:32

A ja chcę Szwecji. Tu jest moja Szwecja i nie proszę, ale żądam poważnego i LUDZKIEGO (a nie chamskiego, niewybrednego) traktowania. To, że ktoś zarabia niewiele nie zwalnia go z kulturalnej i profesjonalnej obsługi. Nie wszyscy zarabiają krocie, a pacjentami tej przychodni są ludzie raczej niezmożni (patrz meryci, renciści, młodzi na dorobku). Ci, co zarabiają więcej idą do innych (patrz odpłatnych przychodni) Dlaczego Pacjentko uważasz, że pracownikom SPZOZ należy się więcej szacunku, a nam NIE?. Pokazałaś KIM JESTEŚ. Mam wrażnie, że jesteś pracownikiem, a nie pacjentką tej przychodni. I od razu widać, na jaką obsługę jesteśmy skazani. Ja stanowczo protestuję (chociaż nie obchodzi mnie, czy pracuje tam krewna Pani Ewy - mam tylko nadzieję, że mimo wszystko jej wychowanie jest na dużo wyższym poziomie niż Twoje).

REKLAMA

# liberał

21.01.2009 14:53

Od wielu, wielu lat nie rozwiązano problemu płacy i pracy w państwowej ochronie zdrowia. każde pieniądze są tam topione na administrację i inne głupoty.
Lekarze i pielęgniarki protestują i starajkują ale sami i same z siebie nie wiele dają, choćby uśmiech i dobre słowo.
Zanim zrobimy Szwecję na Białołęce dużo wody w Wiśle upłynie.
Tylko prywtyzacja szpitali i przychodni jest "panaceum" na boleści chorych i leczących.
I nieprawda, że biedni na tym stracą. Przecież już są szpitale i przychodnie gdzie również biednych obsługują w ramach NFZ.
Może warto nacisnąć na naszych radnych aby ruszyli ten temat wyżej???

# aspi

21.01.2009 19:27

liberał współczuję Tobie ! Takie rzeczy możesz opowiadać dzieciom jako bajkę na dobranoc! W Szwecji jest państwowa służba z. i wszystko działa jak trzeba. Problem w tym ,że np w przychodni na milenijnej pieniądze idą na podwyżki i poprawę pracy ale zatrzymują się u dyrekcji. Zwykli pracownicy jak lekarze i pielęgniarki nie otrzymują ich. Problemem jest także rada społeczna przychodni , która nie broni ani pracowników ani pacjentów .Rada delikatnie mówiąc prasuje tyłkami stołki. Prywatyzacja w niczym nie pomoże!
Trzeba wywalić tę radę społ. A jeżeli coś jest nie tak to trzeba zwrócić spokojnie uwagę. W relacjach w naszym społeczeństwie jest za dużo agresji

# xxx

21.01.2009 22:41

Jeżeli komuś nie odpowiada jedna przychodnia to nie ma przymusu kożystać z jej usług,zawsze można się przenieść do innej.Ja z Milenijnej jakieś 3lata temu przeniosłam się do przychodni na ul.Leszczynową są tam naprawde dobrzy lekarze.Na Milenijnej przez 3m-c leczyli mojego syna niby ciągle jakiś wirus się przyplątywał tydzień w domu 2-3dni w przedszkolu i znowu coś łapał,przeniosłam go na Leszczynową bo nie wierzyłam w to że przeziębienie czy wirus może tak ciągle wracać Dr.Gołaszewska na Leszczynowej na pierwszej wizycie stwierdziła że to prawie napewno alergia po 3dniach przyjmowania leków na alergię dziecku wszystko przeszło,jakoś na Milenijnej nikt nie wpadł na to że to może być alergia chociaż byliśmy u różnych lekarzy.Dziś już wiem,że dziecko nie potrzebnie przez 3m-c było faszerowane różnymi lekami.

REKLAMA

# san pid

22.01.2009 18:35

Na Milenijnej nie ma chorob ani alergii.Jest apatia.
Wszyscy są zdrowi szczególnie kierownictwo.

 Dżela

09.03.2009 09:35

Zgadzam Się z tą opinią...Byłam z Mamą u lekarza,poniewaz miałam gorączke,ale oczywiście jak zwykle nie było juz numerków, więc pani pielęgniarka kazała zapytać Pani dr.Martyny(Kierownik Przychodni dziecięcej)czy nas przyjmie,ale ona stwierdziła ze ma Bardzo dużo pacjętów i nie wie czy nas przyjmie,lecz na korytarzu nie było ani jednego zapisanego pacjęta...Ci lekarze sami powinni sie leczyć a nie leczyć chorych....:/

# Zawiedziona

15.09.2014 09:04

dr Szymański jest beznadziejnym laryngologiem i nie można nawet się na niego poskarżyć bo jest dyrektorem przychodni :)

REKLAMA

# hhhh

28.09.2014 15:41

A miało byc tak pieknie

# z Dąbrówki

01.10.2014 09:35

Ciekawe, czy do nocnej pomocy też będą kolejki

# obiektywniak

01.10.2014 23:05

A kiedy rusza ?

REKLAMA

# z Dąbrówki

03.10.2014 16:32

Od października ! Tylko nie wiadomo którego roku...

 antyurzędnik

03.10.2014 16:47

zawsze przedwyborczego

# justa78

30.04.2016 11:24

Obecnie bardzo ciekawym rozwiązaniem jest pakiet medyczny Edoktor24. Nie trzeba stać w kolejkach czy też w ogóle wychodzić z domu. Wszyscy specjaliści czekają na nas w internetowej przychodni, która znajduje się tutaj https://edoktor24.pl . Cena abonamentu jest naprawdę niewielka, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na tego typu opiekę medyczną.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA