REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Powiększenie ust - gdzie żeby było naturalnie?

27.10.2014 18:33 #mariolaa
Proszę o wszelkie rady dotyczące powiększenia ust - nie chcę czegoś nienaturalnego , jakiś warg w stylu Natalii Siwiec, ale lekko i delikatnie powiększyć i wyrównać górną wargę. Stąd szukam osoby naprawdę godnej zaufania która to bardzo dobrze zrobi - doradźcie proszę, kogoś z stolicy oczywiście
28.10.2014 21:19 rudaśka
Mogę doradzić Ci dr Senę, ma gabinet na Puławskiej przyst. Niedźwiedzia. Ja robiłam sobie u niej zmarszczki i jestem zadowolona. Pani Doktor ma dobre podejście do pacjenta, wyczuwa potrzeby i proponuje rozsądne zmiany. W sumie nie zajmuje się tylko med estetyczną, ale jest też specjalistą med wschodniej i rodzinnej, więc wiesz...
29.10.2014 12:20 #izabelka
Ja Ci polecam klinikę Dermedicus, świetnie robią tam zabieg modelowania ust, będziesz zadowolona.
31.10.2014 20:05 #aneczka
www.dermedicus.eu? To jest namiar?
03.11.2014 09:55 #madameart
DR Monika Grzesiak - ją mogę polecić z czystym sumieniem- powiększam u niej od 3 lat. U Pani doktor można nawet własnym tłuszczem powiększyć, nie tylko innymi wypełniaczami dr Grzesiak
REKLAMA
29.11.2014 14:07 #elenka
z tych wymienionych dobre opinie słyszałam o klinice w Warszawie włąśnie u dr Grzesiak, sama nic tam nie robiłam żeby nie było choć przymierzam się ale czytałam dużo na ten temat.
30.11.2014 12:37 #Jacek
Moim zdaniem szczerze mówiąc najlepiej powiększanie wszystkiego wychodzi na filmach animowanych. pozdrawiam.
27.12.2015 11:53 #hybryda
Faktycznie dr.Grzesiak to bardzo dobra specjalistka, nie tylko jeśli chodzi o powiększaniu ust. :) Bardzo miła i cierpliwa, wszystko tłumaczy dokładnie. ma tez stronę to mozna tam zerknąc www.drgrzesiak.pl
22.11.2017 11:38 #Amelia89
Z tego co rekomendują mi znajome, to zastanawiam się nad wizytą w Preibisz. Tam podobno powiększanie ust przebiega szybko i bezboleśnie. Cały efekt, z tego co widzę po znajomych, jest mocno naturalny. Nikt by się nie domyślił, że coś było robione. Jakby natura je obdarowała takimi ustami :)
22.11.2017 19:16 #Kristennoob
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
17.07.2018 08:16 #armina
Po pierwsze polecam nie zwracać takiej dużej uwagi na to jakie ceny maja w gabinecie. Jest wiele niedrogich gabinetów, w których zabiegi wykonywane są jednak przez kosmetyczki po kursach a jednak lepeij jest zdecydować się na kogoś kto ma duże doświadczenie w tym zakresie.

Po drugie dobrze jest poczytac sobie opinie o klinice przed zdecydowaniem sie na konkretne usługi. Ze swojej strony polecam medycynę estetyczną tutaj: www.ursynow-ame.pl/

Chodziłam tam na powiekszanie ust i jakby ktos mnie wcześniej nie znał to nie powiedziałby, ze usta nie są naturalne :)
17.07.2018 08:50 #reklama syfiassta
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
17.07.2018 14:56 nawoli
Żadna operacja plastyczna nigdy nie będzie naturalna
17.07.2018 15:05 #reklama syfiassta
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy
17.07.2018 15:22 #Niki
Chyba najlepiej w takim przypadku zastosować kwas, są też preparaty o innym składzie i gęstości, najlepiej udać się do sprawdzonego lekarza. Warto wybrać też dobrego specjalistę bo możliwe jest , że lekarz może podać zbyt płytko preparat lub zbyt małą jego ilość, wtedy mogą powstać grudki itp. co powoduje nienaturalny wygląd ust. Poszukaj kogoś dobrego tutaj i poczytaj opinie innych koniecznie https://ranking.abczdrowie.pl
REKLAMA
17.07.2018 15:41 #reklama syfiassta
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy.
20.09.2018 20:40 #zosia87
Najskuteczniejszym zabiegiem, po którym efekty są najbardziej zadowalające jest kwas hialuronowy. Ceny za wypełnienie ust są bardzo indywidualne- zależą od ilości zużycia preparatu, a efekt jaki chce Pani uzyskać po zabiegu można jedynie ustalić na indywidualnej konsultacji ze specjalistą medycyny estetycznej, którego najlepiej szukać tutaj https://ranking.abczdrowie.pl. Ceny są od 500-2000zł.
28.12.2018 21:50 #majorka
bardzo dobra jest klinika Dr Osuch w Warszawie, polecam powiększanie ust u nich. Sama tam powiększałam górną wargę metodą Lip Fit, przynajmniej masz trwały efekt na lata a nie jak po kwasie hialuronowym
01.02.2019 22:03 #luiza34
Ja polecam dra Migałę i Klinikę Sfera - http://klinikasfera.pl. Robiłam tam powiększanie ust i z efektów jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim usta są naturalne, subtelnie zrobione, bez przesady. Lekarz ma duże wyczucie i widać, że ogromne doświadczenie.
02.02.2019 18:01 #ostryga
super, świetna historia, książkę o tym napisz jak kiepska firma zleca reklamę na darmowym portalu
04.02.2019 16:37 Tola22
Ja miałam robiony zabieg lipolizy w centrum DoktorA w Warszawie - https://www.doktora.pl. Efekty były bardzo dobre, dlatego polecam udać się do ich lekarza medycyny estetycznej i się przekonać. :)
26.02.2019 13:57 #minaj37
Też polecałabym dra Migałę z Kliniki Sfera. Myślę, że w takim przypadku jak powiększanie ust szczególnie ważne jest doświadczenie lekarza, bo łatwo niestety przesadzić - drobne potknięcie lekarza i efekt może być odwrotny do zamierzonego, więc ja bym stawiała na lekarza, który umie taki zabieg przeprowadzić z sukcesem, a dr Migała na 200% do tego grona się zalicza.
26.02.2019 18:58 Kimalan
Polecam przeczytać tutaj o powiększaniu ust zanim się zdecydujecie. Znajdziecie tu najważniejsze informacje na ten temat. Trzeba przecież wiedzieć jakie są zagrożenia oraz ceny, by nie narazić się na utratę zdrowia i pieniędzy. Moim zdaniem dobrze jest trochę poprzebierać i się dobrze zastanowić. Po zabiegu czasami można wyglądać bardziej śmiesznie niż ładnie.
wpis modyfikowany 3 razy, 26.02.2019 19:01 
28.02.2019 22:50 #Olkkkaa22
Dobry lekarz to na pewno ważna kwestia, ale równie ważny jest odpowiedni preparat. Jak oczekujesz naturalnego efektu to polecam wypełniacz Restylane Kysse. Jest plastyczny i daje fajny, nieprzerysowany efekt :)
23.03.2019 14:30 #Gabi
Polecam Klinikę Krajewski - usta po powiększeniu wyglądały mega naturalnie, a efekt utrzymuje się długo. Na pewno w tym miejscu powtórzę zabieg dal utrwalenia efektu.
29.04.2019 13:00 #czerwinska
jak masz ywpełnione jakims silikonem czy kwasem na pewno nie wygladają w 100 % naturalnie, lepsza jest ta metoda Lip Lift- to takie modelowanie operacyjne ust. I efekt masz trwały, nic nie trzeba potem poprawiac. W Dr Osuch Clinik wykonują takie usta , moja przyjaciółka własnie ta metoda powiększała
29.04.2019 15:41 adamgwiazdowski15
Ja miałam powiększane kwasem hialuronowym w klinice Myskin w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Widać, że są większe, ale nie jakieś monstrualne.
14.05.2019 13:23 #wondamma
Za namową koleżanki pojechałam na konsultacje i zabieg do wrocławia gdzie doktor przyjmuje w Knack Clinic. Efekt taki jak planowaliśmy i nie przepłaciłam.
16.05.2019 18:11 gryf
usta można zrobić też tu https://sielskaklinika.pl mają też tam medycynę estetyczną
16.05.2019 18:13 gryf
http://https://sielskaklinika.pl/ tu zrobisz usta, w tym gabinecie mają profesjonalną medycynę estetyczną
18.05.2019 22:03 #kaś.ja
Ja polecam Klinikę Sfera (http://www.klinikasfera.pl/) i dra Migałę. Robiłam u dra powiększanie i modelowanie ust, efektem jestem zachwycona :) Jest subtelny, ale robi wrażenie. Niestety sama z siebie mam usta bardzo wąskie, dzięki zabiegowi w końcu mogę się cieszyć pełnymi wargami :)
24.05.2019 20:07 #Wiosna
Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

21/3623 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości zamienię
 Posiadam kapitał w wysokości 11 000 000 EUR, który pozwoli mi udzielać prywatnych pożyczek w krótkim i długim okresie od 2000 EUR do 11 000 000 EUR każdej poważnej osoby, która będzie w stanie dobrze wykorzystać tę pożyczkę w swoim posiadaniu. Z oprocentowaniem 2%, ponieważ szczególnie nie chcę naruszać prawa lichwy. Możesz spłacić od 5 do 25 lat lub więcej w zależności od kwoty pożyczki. E-mail: francesco.servillo85@gmail.com uzyskać pożyczkę w ciągu maksymalnie 48 godzin. Oferta ważna dla wszystkich osób

Oddam za darmo
 Oferta pożyczkowa Witaj panie i mistrzu Uczciwość i uczciwość to dwie rzeczy, których brakuje. Oferuję pożyczki poważnym osobom, które mogą mi zapłacić 3% rocznie. Moje warunki kredytowe są bardzo jasne i proste. Dziękujemy za skontaktowanie się ze mną, aby uzyskać więcej informacji PS: korema96@gmail.com

Nieruchomości
 Kupimy działkę pod budownictwo wielorodzinne, tel. 691-500- 751

Zdrowie i Uroda
 ### USŁUGI PIELĘGNIARSKIE - wizyty domowe - mgr Dorota Owczarczyk - *** tel. kom.: 605-564-326*** Ponad 18 lat doświadczenia zawodowego. Dojeżdżam do pacjentów w Warszawie i okolicznych miejscowościach, do domu, hotelu , internatu, akademika. ZAKRES USŁUG: zastrzyki, kroplówki, opatrunki, zdejmowanie szwów (po zabiegach chirurgicznych, po cesarce itp), pielęgnacja odleżyn, pielęgnacja ran trudno gojących się, cewnikowanie pęcherza moczowego u kobiet, pielęgnacja stomii (również instruktaże), stawianie baniek bezogniowych, instruktaże medyczne w zakresie pielęgnacji chorego, profilaktyka przeciwodleżynowa.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA