REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pomysł na prezent

05.07.2016 10:24 agatinka86
Ja mogę polecić Ci coś bardzo oryginalnego, co ostatnio znalazłam w internecie a mianowicie pyszny tort z dostawą do domu. Tort można zamówić tutaj http://e-torty.pl/. Wybierasz rozmiar i rodzaj (ja uwielbiam orzechowy) i zamawiasz. Płacisz i wpisujesz adres dostawy. Tort dostarczany jest pod adres wskazany w zamówieniu. Dowożony jest z najbliższej cukierni. Sklep współpracuje z cukierniami w całym kraju ;)
09.07.2016 12:02 #mila
Ja swojemu bratu kupiłam karnet na siłownie w wawce , Bardzo lubi cross fit a nie mógł znaleźc dobrej siłowni która by miała ten cały sprzęt. Ja znalazłam u papaja, http://papajgym.com/ na dodatek u niego jest dietetyczna restauracja a nie raz jest tak, że braciszek głodny jechał i głodny wracał.. a teraz ma wszytsko pod nosem.
11.07.2016 11:30 urszula
Wymyślić oryginalny prezent nie jest łatwo. Ale ja ostatnio trafiłam na stronę usta I nie miała bym nic przeciwko takiemu prezentowi. Tym bardziej, ze mam małe i wąskie usta. Zabieg ich powiększenia, poprawił by wygląd ust. Chyba podsunę tę stronę mężowi, domyśli się może o co mi chodzi.
26.09.2016 19:21 #Inga
Ja mojej mamie właśnie zamówiłam dziś mikser na electro.pl. Wiem że jej stary już popsuty a ona lubi ciasta robić ;) Byłam w szoku bo szykowałam się na niezły wydatek ale udało mi się kupić w fajnej cenie.
20.12.2016 14:00 #Zuzanna K
Ja chyba zdecyduję się na zakup takiej pościeli dla rodziców. Ich stara poszwa już jest bardzo zniszczona, a tego typu kolory pasują im idealnie do nowo wyremontowanej sypialni :)
23.12.2016 19:43 dominikgala
Dla mężczyzny ciekawym prezentem może być udział w imprezie oferującej whiskey degustacje. Więcej szczegółów tutaj: http://degustacjeindywidualne.pl/
30.12.2016 07:40 ArturGolny
Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest fotokalendarz ze zdjęciami ciebie i twojej rodziny.
23.10.2017 16:26 kar0l
Do kupowania prezentow trzeba miec nie lada wyobraznie. Ja przynajmniej zawsze mialem z tym spory problem. Poczytalem w sieci troche poradnikow na ten temat i wyciagnalem wnioski. Teraz kupuja tylko rzeczy praktyczne, nie tam zadne kwiatki, bombonierki itp. Podstawa jest trafic w gust oraz zainteresowania osoby obdarowywanej. Ostatnio udalo mi sie sprawic nie lada radosc mojej kolezance. Na urodziny kupilem jej plecak na aparat fotograficzny, w ktorym takze moze przenosic potrzebne akcesoria. Udalo mi sie trafic na dobra promocje tutaj: https://fripers.pl/c/torby-i-plecaki/ Co ciekawe wybralem jeden z tanszych modeli ze wzgledu na moj napiety budzet .. a towar wyglada na bardzo wytrzymaly, zrobiony jest ze sztucznego tworzywa milego w dotyku. Zreszta w tym sklepie nigdy nie sprzedawali produktuow watpliwej jakosci.
wpis modyfikowany 1 raz, 02.11.2017 20:40 
25.10.2017 09:42 #Bańs
Ja myślę że oryginalnym pomysłem byłby wykupienie jakiegoś vouchera na lot szybowcem, albo przejazd super szybkim autem - zależy co kto lubi, byłby to prezent który na pewno się zapamięta. Można to połączyć z wyprawą do jakiegoś miasta i zwiedzenia tamtejszych atrakcji. Na stronie http://podrozujtaxi.pl są opisane atrakcje Polskich miast m.in. Poznania, Warszawy czy Trójmiasta :)
25.10.2017 09:50 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?
25.10.2017 22:33 #gosieńka
A nie lepiej zamiast oryginalnego prezentu, zainwestować w prezent który komuś naprawdę się przyda?? Nie wiem jak wy postrzegacie prezenty urodzinowe ale ja zamiast oryginalnego wolałabym dostać coś co po prostu mi się przyda. Ja jakiś czas temu bratu na urodzi np kupiłam nowe korki zamawiałam ze sklepu https://www.no10.pl/ jest on piłkarzem także takie buty są mu naprawdę bardzo potrzebne jeszcze markowe, dobrej jakości posłużą mu na lata
26.10.2017 08:54 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,,
03.11.2017 08:57 misi3k2
Hej,
a co myślicie żeby podarować ukochanemu wieże HI FI? Nie wiem czy to wystarczający prezent, ostatnio mu się zepsuł sprzęt muzyczny, zastanawiałam się nad kupnem jakieś wieży. Co byście polecili?
Dzięki za info :)
pozdrawiam, chodzi mi o te propozycje wieża hi FI
03.11.2017 10:13 #syfiasssta reklama
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

30/1208 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Łóżko CERAGEM V3. Płatne gotówką. Odbiór osobisty. Stan obojętny.

Oddam za darmo
 Dobry dzień, Uzyskaj szybką i łatwą pożyczkę o 3% oprocentowaniu bez stresu i zabezpieczeń, jest to zgodne z prawem i przestrzegane są odpowiednie protokoły. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: Dzięki.

Finanse
 01. A. Chwilówki do 5.000 zł. Atrakcyjne warunki spłaty, decyzja natychmiast. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie: www.get-money.pl/chwilowki

2-pokojowe sprzedam
 Jasne,rozkładowe,ciche mieszkanie / 49,6m2, wys.2,75m / na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym /brak windy/. Lokal jest dwustronny. W skład wchodzą dwa pokoje,widna kuchnia,łazienka. Na podłodze dębowy parkiet, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek z cegły z 1955 roku ogrodzony a wejście na teren wewnętrzny "patio"zabezpiecza brama /domofon/. Budynek ocieplony,po remoncie dachu. Klatka schodowa po remoncie-wymienione okna i drzwi wejściowe.W najbliższej okolicy przychodnia, szkoła,przedszkole.sklepy, dworzec PKP,PKS. Mieszkanie posiada odrębną własność KW. Mieszkanie do generalnego remontu. Cena do negocjacji. SPRZEDAŻ TYLKO BEZPOŚREDNIO!!!!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie