REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 Jatoja

26.01.2017 13:14

Panie Klimiuku, kończ tą szopkę. Wystawiasz sobie najgorsze z możliwych opinii. Jest pan zwyczajnym partyjnym aparatczykiem, który dla ratowania własnego stołka stosuje takie metody. Gdzie szacunek i powagą dla sprawowanej funkcji? Gdzie szacunek dla instytucji Rady Dzielnicy? Pan honoru też nie masz, kończ zatem swoje parszywe gierki! My wyborcy zapamiętamy panu te podłe praktyki i rozliczymy w dniu następnych wyborów.

 Biało-ruś

26.01.2017 13:39

Ale kabaret. Ja mam dość tego już. Czy będąc mieszkańcem mogę złożyć wniosek o odwołanie tego politycznego pana?
Od paru lat obserwuję to co się dzieje w naszym urzędzie i z przykrością muszę stwierdzić, że problemy zaczęły się pojawiać od kiedy pojawił się ten pan Klimiuk?
Czy ktoś z was pamięta jeszcze czasy kiedy radni PO z Pisem robili razem projekty? Tak, tym Pisem, który jeszcze bez politycznego zaciągu z..? No właśnie skąd nam się nagle znalazł na Białołęce taki pan, który wystartował z 1 miejsca w dzielnicy? Wyprzedzając radnych znanych i szanowanych z Pisu na ich własnych listach?
Przecież to gołym okiem widać, że cel był oczywisty po przegranych wyborach samorządowych zrobić bałagan...
Czy się udało? no udało chyba.. Może być pan dumny panie Klimiuk.Cel został zrealizowany w 100%.
A co z dzielnicą pogrążającą się w chaosie?
Nie istotne przecież jest jeszcze tyle stopni w drabince przed panem, a Białołęka to tylko chwilowy przystanek... A że przez ten bałagan prawny i pana osobiste interpretacje prawa szkoła czy przedszkole nie zostanie zbudowane to co? Pana dzieci będą chodzić do szkoły w centrum bo to po drodze do ul. wiejskiej i wie pan co? z całego serca tego panu życzę oby nas pan jak najszybciej opuścił i wciskał się w tym wyścigu nienawiści i podstępów jak najwyżej! Chyba predyspozycje są? Chęci chyba też? Pozostaje tylko się modlić aby stało się to możliwie jak najszybciej. I wszyscy będą szczęśliwi.

 Zenek1

26.01.2017 19:35

Jak dobrze że jest Trybuna Białołęki. Każdy już wie co ma myśleć.
Radni nie zdążyli na sesje ale dziennikarz akurat przechodzil z tragarzami.
Na obiektywność Trybuny nie wpływa wcale liczba faktur wystawianych ratuszowi za tak zwane artykuły promocyjne. To przypadek że odkąd płynie wartki strumien gotowki przestały sie pojawiać niewygodne tematy. Wszystko jest po linii. Same sukcesy. Zero problemow. I obietnice. Duzo obietnic. Jak się siegnie kilka lat wstecz to sporo było krytyczny artykulow. Pozniej zaczeły sie obietnice. Mapki Roszaka. I szyte sukcesy PO.
Jestem ciekaw czy Trybuna poruszy taki temat jak haniebnie opóźniona budowa Głębockiej i powody tego . albo tragedia komunikacyjna Zielonej Białołęki mimo garści obietnic Roszaka Borowskiej i innych. Gdzie te wszystkie obiecywane drogi? Tragiczna sytuacja inwestycyjna, wiekszosc szkół przedszkoli i żłobków opóźniona. W planach kolejne inwestycje, już wiadomo że niemożliwe do przeprowadzenia. 30 milionów oddanych do budżetu miasta bo dzielnica nie potrafila ich wydać. Przeczytamy o tym czy jak zwykle sie pod dywan zamiecie??

REKLAMA

 tarantula01

26.01.2017 22:37

Trzeba będzie sprostować artykuł. Dziennikarz nierzetelnie opisał sytuację.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

26.01.2017 22:37

Trzeba będzie sprostować artykuł. Dziennikarz nierzetelnie opisał sytuację.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 Biało-ruś

27.01.2017 14:32, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 27.01.2017 14:34

Panie Tumasz jak pan zmienisz barwy partyjne na jedyną słuszną i właściwą władzę to będziesz miał pan takie instrumenty.
Obecnie jest pan tylko pomocą czy jak to pana kolega z "kołalicji"mówi "przystawką" więc jeszcze troszkę...
Póki co dziennikarz może jeszcze pisać co chce.
A ja jeszcze komentować :-D

REKLAMA

 Taltos2

27.01.2017 15:54

Sprawdzam, Panie Tumasz:
którego dnia i o której godzinie dostał Pan sms o zwołaniu sesji Rady na godz. 09.30? Wystarczy zdjęcie Pańskiego telefonu.... I czy, a jeśli to o której godzinie Pan dotarł na Modlińską?

 Zenek1

27.01.2017 16:42

Oho, widze ze okręt pod bandera PO tonie- aż rzucili szczekaczki na front.
Jak tacy jesteście wygadani to może powiecie czemu radni PO, Inicjatywy Miernot Basińskiego i nieGospodarności zbojkotowali sesje o oświacie? Skoro tacy pochyleni nad losem Białołęki. A tu taka sytuacja. Stołki i polityka ważniejsza??

 tarantula01

29.01.2017 22:45

Z WOR SMSa o sesji otrzymałem 26 stycznia 2017 r. o godz.: 9:19. Na Modlińską 197 dotarłem między 9:30, a 9:35.
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,dostali-20-minut-by-dotrzec-na-sesje-tak-akurat-wyszlo,222529.html
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

29.01.2017 22:45

Z WOR SMSa o sesji otrzymałem 26 stycznia 2017 r. o godz.: 9:19. Na Modlińską 197 dotarłem między 9:30, a 9:35.
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,dostali-20-minut-by-dotrzec-na-sesje-tak-akurat-wyszlo,222529.html
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break