REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Podróżnicz

# rokoki

13.10.2003 14:02

Słuchajcie, może ktoś by mi pomógł w walce z gminą o ulicę Podróżniczą i o szkołę podstawową 257. Ulica jest w stanie opłakanym. Ledwo zrobili jakąś tam nawierzchnię, a już są dziury, że koła urywa. Szkoła też się rozpada i pieniędzy na jej remont nie ma. Gdzie w takim razie są te pieniądze i dlaczego niby mają one iść tylko na Tarchomin blokowy? Czy na Podróżniczej ludzie nie mieszkają ? Tak ulicę mi zrobili, że teraz wszystko z tej ulicy spływa mi na posesję i tonę w wodzie w czasie deszczu. A w świetle jakiego prawa można aż o tyle ulicę podwyższyć ? Co mam teraz chałupę do góry podciągać? Kto odpowiada za takie partactwo ?

# Gonzo

15.10.2003 14:30

Widzę, że musimy na tej samej ulicy mieszkać, to ciekawe kim ty możesz być? Chętnie bym ci pomógł, tylko brak mi pomysłów i czasu. Ponadto muszę cię zmartwić, aktualne władze samorządowe, czytaj: DZIELNICA BIAŁOŁĘKA ma głęboko gdzieś problemy mieszkańców i ich dzieci. Oni mają stołki i nie wypuszczą tych stołków do końca kadencji. Jest jeszcze jedno, zastanów się przez chwilę, gdzie Smoczyński z Sementkowskim znajdzie prace, jak przez przypadek stracą swoje stołki ? Widziałeś ich wykształcenie :) Może i trzeba do nich z tematem ruszyć, ale przed następnymi wyborami, teraz to oni za przeproszeniem "gówno" zrobią. To darmozjady ! Mam propozycję, skoro mieszkamy na tej samej ulicy, może byśmy się spotkali ? Może coś wymyślimy w tej kwestii? Zaproponujesz coś? Pewnie się okaże, że się dobrze znamy <ha>

# Gonzo

15.10.2003 14:41

... coś mi mówi ta twoja ksywka :)

REKLAMA

# rokoki

15.10.2003 20:35

ok, spotkanie, to ty Gonzo proponuj kiedy i gdzie ...

# Gonzo

17.10.2003 22:41

rokoki, ty mówisz, ja słucham

# rozżalony rodzic

23.10.2003 16:06

no i co Panowie pogadaliście trochę, nawet nowe znajomości chcecie zawiązać a szkoła jak się rozwalała tak się rozwala.
Do trgo aby dzieci mogły uczyć się w przyzwoitych warunkach my rodzice musimy w czynie społecznym klasy malować. I gdzie tu sprawiedliwość. Na co właściwie idą nasze podatki????

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy