REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# lideksynubeka

21.11.2018 16:24

No i tak wygląda sztandarowe hasło ekipy Grubego "dość POPiSu na Bemowie" Jest koryto,PO też już jest dobra.
Czyli koncerty zamiast szkół

# Kazek

21.11.2018 16:44

Tak, mnie też wydaje się to dziwne, że pomimo iż za poprzedniej kadencji PO chciała Jarka za wszelką cenę zniszczyć, dogadując się nawet wbrew sobie i swoim poglądom z PiS-em, by tylko odsunąć ich od tego koryta, teraz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie niesnaski poszły w zapomnienie.
No ale taka właśnie jest polityka, bezwzględna, obłudna, przyciągająca ludzi bez honoru i własnej godności, w imię partykularnych interesów.

# Mieszkaniec od zawsze.

21.11.2018 17:37

Zagłosowalem na Jaroslawa Dabrowskiego z nadzieją, że nie będzie się układal z PO a tym bardziej z nowoczesną kropką. Pomyliłem się ale następnym razem tego błędu nie uczynie. Okazalo się, że dla władzy to się z wrogami ułożył, wstyd i brak honoru. A może trzeba przypomnieć "Putina Stolicy" bo pamieć stołek przyćmił.

REKLAMA

# Mieszkaniekochanki

21.11.2018 18:44

W przypadku Grubego to bardziej koryto a nie stołek

# pasażer

21.11.2018 23:09

No to teraz czas na realizację obietnic wyborczych. Np. radny Jarosław Oborski obiecywał w kampanii przywrócenie autobusu 506 i dogęszczenie 189. Na przywrócenie 506 to już ostatnia chwila, jak się pojawią objazdy związane z budową metra (I kwartał 2019) a wraz z nimi zmiany w komunikacji, to będzie pozamiatane. Czas na działanie jest właśnie teraz, potem juz się nie da nic zrobić. Do dzieła, panie Oborski!

# suweren

22.11.2018 09:10

co za porażka PO, po takiej wojnie z Dąbrowskim połączyli się jak gdyby nigdy nic nie było....brak honoru! Ciekawe co powiedzą swoim wyborcom? Już na nich więcej nie zagłosują ludzie...żenada...

REKLAMA

# Kazek

22.11.2018 09:11

Najważniejszym jednak będzie likwidacja wąskiego gardła na Lazurowej, gdyz wraz ze zbliżającym się metrem, to jest temat wręcz na wczoraj.
Tak więc do wioseł Panie Jarosławie!!!!

# PTISZON

22.11.2018 09:48

BŁAŻEJ POBOŻY TEGO NIE PRZEŻYJE

# Panjan

22.11.2018 09:52

Ale obciach. Ta koalicja cuchnie!

REKLAMA

# jkk

22.11.2018 21:38

Polityka to też sztuka zawierania kompromisów. Dobrze, że ktoś się z kimś dogadał. Przeciętnego mieszkańca dzielnicy żadna z opcji nie jest w stanie zadowolić. Wychodzę z założenia iż "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Mam nadzieję, że marazm z poprzedniej kadencji zniknie i coś w końcu zacznie się dziać.

# lideksynubeka

23.11.2018 14:43

Ta,będzie się działo,jak spamują dąbrowszczackie trole. Dąbrowski zorganizuje koncerta,platfusy paradę dewiantów. Nowych szkół,ulic i żłobków nie będzie. I w zasadzie słusznie. Tego chciał suweren

# prawy

23.11.2018 16:57

Tak naprawdę to sami mieszkańcy zdecydowali kogo chcą w głosowaniu! Wybrali PO i WB, nie chcieli PIS. Proste.

REKLAMA

# Mądry Lewak

23.11.2018 16:58

Tak naprawdę to sami mieszkańcy zdecydowali kogo chcą w głosowaniu! Wybrali PO i WB, nie chcieli PIS. Proste.

# dywizjon

26.11.2018 10:23

Jestem za zamknięciem ul. Dywizjonu 303 dwoma szlabanami tylko dla mieszkańców prywatnych osiedli. Jest tu zdecydowanie za duży ruch. Nie ma świateł regulujących wyjazd na ul. Lazurową.

# 303

26.11.2018 20:56

#dywizjon napisał(a) 26.11.2018 10:23
Jestem za zamknięciem ul. Dywizjonu 303 dwoma szlabanami tylko dla mieszkańców prywatnych osiedli. Jest tu zdecydowanie za duży ruch. Nie ma świateł regulujących wyjazd na ul. Lazurową.
Jestem za budową 2 jezdni ul. Dywizjonu 303 i budową wyjazdu na Powstańców Śląskich w stronę Wrocławskiej - to najkrótszy dojazd do S8. Jest tu zdecydowanie za duży ruch. Nie ma świateł regulujących wyjazd na ul. Lazurową i 2 jezdni do zjazdu na S8.

REKLAMA

# Chris

29.11.2018 00:08

#Mieszkaniec od zawsze. napisał(a) 21.11.2018 17:37
Zagłosowalem na Jaroslawa Dabrowskiego z nadzieją, że nie będzie się układal z PO a tym bardziej z nowoczesną kropką. Pomyliłem się ale następnym razem tego błędu nie uczynie. Okazalo się, że dla władzy to się z wrogami ułożył, wstyd i brak honoru. A może trzeba przypomnieć "Putina Stolicy" bo pamieć stołek przyćmił.

No Pan poczeka sobie 5 lat - Takiemu kolesiowi, aferzyście uwierzyliście to macie. To samo jest z Trzaskowskim
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA