REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# tadeusz_42

21.09.2015 18:28

To może się okazać, że otworzą ją wcześniej niż tą Legionowską przy torach...Niby ta wielka galeria w Legionowie ma być otwarta w 2016, ale postęp prac nie jest widoczny (przynajmniej z pociągu). Też może być otwarta dopiero w 2017

# Pan K

21.09.2015 20:21

Wszystko pięknie, wszystko wspaniele - ale po jakiego, za przeproszeniem, kur...MOTYLA NOGA, grzyba kolejna galeria handlowa w tak zatłoczonym mieście? W Legionowie, jeszcze mogę zrozumieć. Przy trasie kolejowej, na "obrzeżach" stolicy - tak jak w większości cywilizowanych państw. Jedynym plusem galerii w mieście są dodatkowe miejsca parkingowe. Jak ktoś chce jechać do kina, to pojedzie do Marek / Arkadii / Złotych czy jakiekolwiek innego, mniejszego kina. Jak ktoś chce pojechać na zakupy to albo zrobi to lokalnie albo pojedzie do Factory, Selgrosa, Auchan czy Makro. które jest po drugiej stronie północnego. Dla mnie jako osoby zmotoryzowanej nie robi to dużej różnicy, a po co tworzyć kolejny, wielki twór tego typu? Można to zagospodarować na teren zielony a galerie wywalić właśnie do naszych pipidów pokroju Legionowa (forty i tak leżały odłogiem, choć szczerze współczuje ludziom, którzy mieszkają w ich pobliżu).

# Marek59

22.09.2015 10:40

W Legionowie na razie nic się nie dzieje
wg mnie galeria wcale nie powstanie, poza tym zakorkowała by jeszcze bardziej Dk 61 za wiaduktem

REKLAMA

# tadeusz_42

22.09.2015 19:25

To że nie zakończyli budowy, nie znaczy że nie budują. Przecież od 2009 roku rozkopany jest teren inwestycji, i wiemy od roku że oprócz galerii na 30000 metrów, powstanie też park handlowy na ponad 5000 metrów, czy coś się zmieniło?

 Daro

23.09.2015 09:07

Przecież na terenie budowy Galerii Handlowej w Legionowie od początku nie wbito ani jednej łopaty, nie zaczęto nawet budowy
Więc o czym tu dyskutować

# rob

25.09.2015 18:45

No myślę że jednak jest o czym. Bo jeżeli transakcja zakupu gruntu za preferencyjną cenę na cele galerii powinna wiązać kupującego realizacją planu...Tymczasem od 2008 tylko się mówi o inwestycji? Pozwolenia na budowę mają jakąś ważność... A co się robi? Może się czeka, tylko na co? Albo na kogo?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA