REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# xyz

25.10.2012 09:18

mobilek debilek :D

# tomek

26.10.2012 21:30

Gość nieźle ładuje: kupiłem groupon'a i zaraz chciałem się umówić. Dzwoniłem kilka razy dziennie przez kilka dni a telefon był głuchy. Na szczęscie nie minęło 10 dni, a że zakup przez internet szybko się wycofałem. Kupiłem naukę w innej szkole i nikt tu nic nie kombinował.
Nie mówię, że w mobilku nie było sytuacji jak twierdzi właściciel - trudno stwierdzić od tego jest prokuratora ale prawda jest, że temat ich przerósł.

 lola

29.10.2012 15:35

:) ja się cieszę że w końcu sprawiedliwość istnieje , bo jak tam robiłam prawko , i cały czas były problemy , gość z którym jeździłam , stwierdził że muszę najpierw opanować jazdę po mieście ,a potem jak czasu wystarczy !!! to na ,,pole manewrowe'' jeździłam z nim tylko po prostych drogach z pierwszeństwem przejazdy , buntowałam się rozmawiałam ,prosiłam, krzyczałam w końcu chciałam zmienić gościa , ale się okazało że na 3 miesiące nic z tego bo nie ma takiej możliwości ,a maja podobno 115 pracowników mi też na czasie zależało bo prawko robiłam w wakacje a studiowałam w Krakowie więc wyjeździłam te godziny kłócąc się o to co mi się należało , zostało mi jeszcze 2 godz. i nagle zmienili mi typa , ja cała w skowronkach i on mnie się pyta czego jeszcze nie robiłam no to ja mu na to że tego i tego , potem już po fakcie dowiedziałam się że to był wewnętrzny egzamin i że oczywiście go nie zdałam że mam wykupić jeszcze parę lekcji to może wtedy , ;) teorie !!!! i badania lekarskie były ok !!!!! a jednak do państwowego egzaminu mnie nie dopuścili , chciałam się kłócić ale niestety poszłam na prawko razem z moją siostrą i ona się bała o siebie więc ja odpuściłam siostra wykupiła dodatkowo 20 godzin , mnie na to stać już nie było , pozostał żal , co do tego że kartę ma kursant hahaha ja się bałam że mi jej nie wydadzą jak zacznę się kłócić , więc ją odebrałam i jeszcze musiałam się tłumaczyć dla czego ją zabieram !!!!!! koś ma może namiary na tego prokuratora bo ja niby u nich prawko robiłam jakiś rok temu i wydałam 2 tyś , to mam też coś do powiedzenia , i kto wie może do czegoś to się przyda ?

REKLAMA

# Emanuel

31.10.2012 07:16

115 instruktorów???? Hahahahaha!! W skali kilku lat istnienia firmy oczywiście. Na stronie kiedy były zdjęcia instruktorów widniały tam również panie pracujące w biurze ................jako instruktorki. 5 skód, w wersji htp i ze trzy yarisy to wszystko co ma szkołą. Nawet 15 tysięcy instruktorów może być zatrudnionych tylko że pojazdó za mało.......

# takasobie

05.11.2012 21:29

Bez przesady! dwojka moich dzieci robila kurs w legionowskim mobilku i nie bylo wiekszych problemów. Godziny jazdy różne, między 6 a 23. Instruktora mozna bylo zmienic, moze nie z dnia na dzien, ale w przyzwoitym terminie. Nie spotkałam sie z wymuszaniem wykupu dodatkowych godzin jazdy, wynikało to raczej z potrzeby kursanta, gl przed egzaminem ktory odbywal sie kilka tygodniu po ukonczeniu kursu. Moze troche nieusprawiedliwione oczekiwanie na formalnosci zwiazane z ukonczeniem kursu, ale jak wiadomo chyba wszedzie biurokracja kuleje.

# pejs

24.11.2012 10:03

Ostatnio przypadkiem wieczorem na jednym z osiedlowych parkingów zaobserwowałem jak L-ka zajela jedno z miejsc. Po pewnym czsie wysiadła dziewczyna ok 17 lat , potem wysiadł instruktor zdjał L-kę.Kursantka przybiegła po czym wsiadła i zaczeli sie obsciskiwac.Instruktor ok 60 w okularach.

REKLAMA

# Czako

21.09.2015 14:31

Ja robiłem kurs w Q-mobil i nie żałuję. Teoria e-learningowo i jazdy z panem Piotrem, które dużo mi dały. I mogłem sprawdzić jak działają alkogogle :) A egzamin zdałem za drugim razem.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA