REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Po co zabudowują balkony ?

# Toomek

25.05.2003 17:02

Po co zabudowują balkony ? Przeciez w ten sposób niszczy sie harmonie
budynków. Czemu taka zabudowa służy ? Przecież to dobre we Szwecji. Tam jest
zimno i komary. Tu w Warszawie , każdy zabudowuje sobie balkon jak chce a
miastu to przecież uroku nie dodaje. Dla mnie to badziewie i okropieństwo.

# Alf-

26.05.2003 09:32

Aby w mieszkaniu było mniej powietrza...

 m0n1ka

26.05.2003 21:48

Mnie się to też nie podoba, a w dodatku dużo kosztuje, ale sąsiedzi twierdzą, że nie słychać tak autobusów. Nie dowiedziałam się jednak, w jaki sposób dostarcza się wtedy powietrze do mieszkania. Chyba, ze inwestuje się jeszcze w klimę...

REKLAMA

# Zabudowany

27.05.2003 01:36

Zabudowuje się balkon po to, aby było ciszej w mieszkaniu.
Z powietrzem nie ma to nic wspólnego, bo zabudowy najcześciej nie są szczelne. Mieszkania trzeba wietrzyć tak samo jak te bez zabudowy.

# ka$ka

27.05.2003 06:51

Jest to zdecydowanie tańszy sposób powiększenia mieszkania.

# Dziejo

27.05.2003 15:08

I można postawić tam wózek w czasie deszczu, gdy w bloku nie ma piwnic. To czy jest dużo ciszej to dyskutowałbym, ale na pewno w zimie można mniej grzać w mieszkaniu.

REKLAMA

# piwna

27.05.2003 21:53

Zauważ Toomku gdzie są te zabudowy. Przeważnie przy ulicach, np. wzdłuż Światowida - osiedle Buczynek. I jest zdecydowanie ciszej! Przetestowałam na sobie! Może Dziejo masz bardzo nieszczelną zabudowę... A poza tym rzeczywiście zwiększa się powierzchnię mieszkania. Jak się ma 40m2 i nie lubi się suszarek nad wanną, to można na balkonie, niezależnie od pory roku i pogody, postawić pranie.

# Matt Riggs

27.05.2003 22:43

Toomek jest pewnie "estetą", więc się zdenerwował i użył wyrazu "badziewie". Ciekawe co Ci jeszcze Toomku przeszkadza, bo na pewno zabudowany balkon jest ładniejszy niż smieci porozrzucane po lasach, wyrzucane z samochodów na ulicę pety, plucie na chodniki, graffiti na blokach, pomazane windy, rozbite przystanki autobusowe i jeszcze trochę innych niestety codziennie spotykanych aktów deblilizmu ludzkiego.

# Mateusz_Różański

27.08.2019 12:18

Jeżeli potrzebowalibyście profesjonalnie zabudować balkon w Krakowie, myślę, że warto się zgłosić do http://superspawacz.pl/ - w tym zakładzie świadczą profesjonalnie usługi spawania balustrad i wykonywania tego rodzaju konstrukcji.

REKLAMA

# zet

27.08.2019 18:42

Tu jest forum Białołęki. Wstaw reklamę na forum Bronowic, Kleparza, Grzegórzek, czy Nowej Huty, albo postaw bilboard w Parku Krakowskim (pod Wawel Cię nie wpuszczą).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy