REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
?
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

Ogłoszenia drobne

Oddam za darmo
 Wygrałam bon na 500 zł na zakupy do wykorzystania w każdym sklepie Rossmann w Polsce. Niestety otrzymałam go będąc zagranicą gdzie na codzień mieszkam i nie jestem w stanie wykorzystać jego wartości. Chętnie oddam go w ręce osoby, która wykorzysta bon ponieważ niedługo kończy się data ważności skorzystania z tej okazji. Zainteresowanych zapraszam do napisania wiadomości mailowej gdzie przekażę bon drogą internetową.

Usługi transportowe
 Świadczymy usługi z zakresu przeprowadzek i transportu. -Realizujemy duże i małe przeprowadzki, - Przeprowadzki mieszkań, domów, firm - Transport gabarytów: duże AGD, pianina, sejfy, serwery - Montaż/demontaż mebli - Wnoszenie materiałów budowlanych Zapewniamy profesjonalną i sprawną ekipę, która zrealizuje każde zlecenie. Wycena usługi oraz materiały do pakowania zapewniamy bezpłatnie. Zapraszamy do kontaktu: 697 955 151 601 211 952 www.japa-przeprowadzki.com.pl

Sprzedam
 Firma LOTUS CONTAINERS oferuje do sprzedania używane kontenery morskie w rozmiarze 40'HC (12,2m długości x 2,9m wysokości) oraz 20 DV. Kontener w 100 % sprawny technicznie z dopuszczeniem do transportu morskiego Pojemność: 76,2 m3 / 25 europalet Otwór drzwiowy: szer.: 2.340 x wys.: 2.585 mm Tara: 3.900 kg Ładowność: 26.580 kg Wymiary zewnętrzne (dł./szer./wys.): 12192 x 2438 x 2896 mm Wymiary wewnętrzne (dł./szer./wys.): 12032 x 2350 x 2695 mm Materiał: Stal typu Corten Podłoga: Sklejka o grubości 28mm Dopuszczenie: Container Safety Convention Kompleksowa obsługa, tani transport, gwarancja szczelności, konkurencyjna cena ! :) Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących wystawionego w ogłoszeniu kontenera udzielimy telefonicznie lub email. Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT. Poza 40HC w ofercie mamy również kontenery 20DV i 40DV. Zapraszam o kontakt pod numer - 604-661-170

Szukam pracy
 Szukam stałej pracy na Umowę o pracę. Umowę o pracę na czas określony. Umowę o pracę na czas określony. Umowę o pracę na okres próbny. Od 7:00 do 15:00. Lub na nocną zmianę. Pracy szukam na terenie górnego Śląska . Na terenie Gliwic Zabrza Knurowa Katowic Przyszowic Gierałtowic Orzesza Pyskowic Czerwionki-leszczyn Na stanowisku Sprzątanie klatek schodowych Sprzątanie terenów zewnętrznych Portier Roznoszenie ulotek i listów Pracownik ochrony Praca na gliwickiej strefie ekonomicznej Lub propozycje pracy mój numer telefonu. 799-949-413

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA